Rychlý kontakt

Berounští Medvědi z.s.

Zimní stadion Beroun

Na Ostrově 816

266 01 Beroun 3

Tel.: 311 612 228

E-mail: kancelar@medvedi.cz

 

Šéftrenér mládeže:

Petr Třinecký

Tel.: 724 992 826

 

Sekretář klubu:

Míla Třinecká

Tel.: 724 340 454

E-mail: mila.t@centrum.cz

 

facebook

anaweb logo
hrosikovo
cms media logo
berounský deník
Úvodní strana
Berounští Medvědi z.s.
Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-78

13.6.2017 Medvědi reprezentovali Beroun na Kladně při pouličním hokeji!

Streethokej Kladno 10.6.2017

Místo puku tenisák, místo stadionu „pouliční hřiště“, ale bojovnost a zápal dětí znovu maximální! Na parkovišti u nákupního centra OAZA Kladno se v sobotu 10. června uskutečnil druhý ročník turnaje ve street hokeji o Pohár kladenského Rytíře. Letos ho ozdobil patronát hvězdy Montrealu Canadiens Tomáše Plekance a také účast hned deseti mužstev z pěti různých klubů. Kromě malých berounských hokejistů o pohár zápolily týmy z Kladna, Kralup pražské Hvězdy a také hokejbalisté HBC Alpiq Kladno.

Berounští hráči si v prestižním klání nevedli vůbec špatně. Ročník 2007 obsadil konečné páté místo, ročník 2006 bral dokonce bronzové medaile za třetí místo!

 

30.4.2017 V srpnu opět bude letní hokejový tábor!

Letní tábor 2017

Medvědi pořádají opět po roce letní hokejový tábor a to od neděle 6.8. do pátku 11.8.2017. Každý den od 8:00 do 16:00 bude pro účastníky připraven program, který bude obsahovat 2x trénink na ledové ploše, 2x suchou přípravu v okolí ZS. Dopolední tréninky budou za účasti trenéra brankářů. To vše za přítomnosti čtyř trenérů na ledě. Mimo led se o účastníky rovněž starají trenéři.

Pro účastníky bude každý den připraveno občerstvení (svačina, oběd, nápoje). Tábor je určen pro ročníky narození 2004 - 2009.

Číslo účtu pro úhradu poplatku za tábor: 036 14 93 349 / 0800.

 

20.4.2017 Druháci odehráli turnaj v J.Hradci

Turnaj 2.tříd - ZS Jindřichův Hradec
 
SKUPINA A:

HC Berounští medvědi - HC Havlíčkův Brod 5:7
Branky: 3x Kastner, Hotařík, Křesťan D.

HC Berounští medvědi - HC Milevsko 2:9
Branky: Hotařík, Hovorka

HC Berounští medvědi - HC Benešov 5:11
Branky: 3x Kastner, 2x Hotařík, Křesťan R.

HC Berounští medvědi - HC Tábor 0:8

SKUPINA B:

HC Berounští medvědi - HC Havlíčkv Brod 2:4
Branky: Vokáč, Števo

HC Berounští medvědi - HC Milevsko 2:1
Branky: Vokáč, Michalovič

HC Berounští medvědi - HC Benešov 5:1
Branky: 2x Michalovič, 2x Křesťan D., Vokáč

HC Berounští medvědi - HC Tábor 4:4
Branky: 4x Křesťan D.

 

18.4.2017 Třeťáci obsadili skvělé 4.místo na turnaji v Ostravě!

Ostraváček 2017

O víkendu se tým 3.třídy zúčastnil skvěle obsazeného turnaje v Ostravě - Ostraváček 2017. Medvíďata v konečném účtování obsadila z 24 zúčastněných týmů skvělé 4.místo! Matěj Chylík se stal členem All-star týmu. Nejlepším hráčem - vyhlášen celý tým Medvíďat.

Výsledky:
Berounští Medvědi - Slovan Bratislava 8:5
Berounští Medvědi - Uherské Hradiště  15:8
Berounští Medvědi - Kopřivnice 7:3
Berounští Medvědi - Martin 12:3
Berounští Medvědi - Uherské Hradiště 8:5
Berounští Medvědi - Motor České Budějovice 6:12
Berounští Medvědi - Vítkovice 6:9

Sestava Berouna: Hnízdilová, Šimon - Fodor, Chylík, Hnízdil, Voldán, Šrotýř, Abrahám, Bobek, Hotařík

 

18.4.2017 Čtvrtá třída vybojovala stříbro na turnaji v Mostě!

Čtvrtá třída se o víkendu zúčastnila turnaje v Mostě, kde bylo přítomno celkem 16 týmů z celé Evropy. Naši hráči v silné konkurenci obstáli a obsadili v konečném účtování skvělé druhé místo!

Výsledky:
Berounští Medvědi - Kaliningrad 5:0
Berounští Medvědi - Czech Star team 5:1
Berounští Medvědi - Nord Star team 6:2
Berounští Medvědi - Kaliningrad 1:0
Berounští Medvědi - Nord  Star team 2:2 - prohra na nájezdy 0:1

Sestava Berouna: Drábková, Vrbka - Fodor, Chylík, Hnízdil, Dyk, Moussa H., Mazur, Voldán, Pilňáček, Šimon D., Moussa V.

 

10.4.2017 Turnaj 1. a 2.tříd na ZS Benešov

HC Berounští medvědi - HC Neratovice 3:12
Branky Berouna: Michalovič, Vokáč, Kastner

HC Berounští medvědi - HC Louny 2:6
Branky Berouna: Křesťan R., Kastner

HC Berounští medvědi - HC Slavia Praha 1:11
Branka Berouna: Kastner

HC Berounští medvědi - HC Česká Lípa 3:8
Branky Berouna: 2x Kastner, Křesťan R.

HC Berounští medvědi - HC Vlašim 3:4
Branky Berouna: Lojka, Vokáč, Kastner

HC Berounští medvědi - Vajgar J.Hradec 3:8
Branky Berouna: 2x Kastner, Křesťan R.

HC Berounští medvědi - HC Tábor 3:5
Branky Berouna: 3x Kastner 

 

9.4.2017 Turnaj mladších žáků ZS Černošice

HC Berounští medvědi - SK Černošice 4:2 a 2:1
Branky Berouna: 3x Šiller, 1x Moussa, Dyk, Brotánek

HC Berounští medvědi - HC Roudnice 0:0 a 0:2

HC Berounští medvědi - HC Benešov 1:0 a 1:3
Branky Berouna: Šiller, Moussa

Mladší žáci obsadili na turnaji 2.místo a Vojtěch Ostrovský byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje!

 

6.4.2017 Starší žáci v silné mezinárodní konkurenci uspěli!

Winnwell Cup Jaroměř 2017 - st.žáci

Starší žáci se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje Winnwell Cup v Jaroměři. Mezi zúčastněnými celky byly kromě českých celků také týmy ze Slovenska a Německa. Celkem se turnaje zúčastnilo deset družstev a naši hokejisté nakonec obsadili skvělé čtvrté místo! Třešničkou na dortu pak byly individuální úspěchy některých našich hráčů. Matyáš Šapovaliv vyhrál kanadské bodování turnaje a stal se i nejlepším střelcem. Brankář Štěpán Suk zvítězil v dovednostních soutěžích, když za svá záda v devíti nájezdech jako jediný gólman nepustil ani jeden puk!

 

5.4.2017 Páťáci vyhráli turnaj v Hořovicích!

Výsledky:

HC Berounští medvědi - HC Spartak Žebrák 2:0
Branky Berouna: Scafari, Kraus

HC Berounští medvědi - HC Rakovník 5:1
Branky Berouna: 2x Hašek, 1x Scafari, Horejš, Svatoš

HC Berounští medvědi - HC Český Krumlov 7:0
Branky Berouna: 4x Scafarri, 1x Tišer, Šiller, Hašek

Sestava Berouna: Sklenář, Ostrovský - Bartoš, Lukášek, Kollman, Kastner, Dyk M., Tišer, Šiller, Hašek, Scafari, Dyk K., Horejš, Moussa, Svatoš, Bek, Kraus

 

28.3.2017 Víkendové výsledky a dohrávka SŽ

Starší žáci:

HK Kralupy nad Vltavou - HC Berounští medvědi 1:9 (0:4, 0:1, 1:4)
Branky Berouna:
2x Šapovaviv, Chudoba, 1x Dragoun, Brotánek, Kotočikov, Let, Fiala
Sestava Berouna: Chudáček, Suk - Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Valeš, Červený, Dragoun, Fiala, Chudoba, Kotočikov, Let, Rynda, Šapovaliv, Zábranský

PZ Kladno - HC Berounští Medvědi 9:6 (1:2, 4:4, 4:0)
Branky Berouna:
4x Šapovaliv, 1x Fiala, Dragoun
Sestava Berouna: Suk, Chudáček - Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Mužík, Valeš, Červený, Dragoun, Fiala, Hošek, Chudoba, Koočikov, Let, Rynda, Šapovaliv, Zábranský

Mladší žáci:

PZ Kladno - HC Berounští medvědi 1:12 (1:5, 0:5, 0:2)
Branky Berouna:
3x Biryukov, Hašek, 2x Scafari, Moussa, 1x Lukášek, Kosina
Sestava Berouna: Sklenář - Bartoš, Kollmann, Lukášek, Tišer, Bek, Biryukov, Dyk M., Hašek, Horejš, Hovorka, Kosina, Kraus, Moussa, Scafari

Mladší dorost:

HC Děčín - HC Berounští medvědi 12:4 (3:1, 5:2, 4:1)
Branky Berouna:
2x Šapovaliv, 1x Bulva, Skopový
Sestava Berouna: Himmel - Vacek, Ton, Kleveta, Bulva, Pína, Horák, Skopový, Jágr, Straka, Ondráček, Kolínek, Vetoshev, Záruba, Šapovaliv

 

27.3.2017 Třeťáci obsadili v Hořovicích druhé místo!

Turnaj 3.tříd ZS Hořovice:

HC Berounští medvědi - IHC  Písek 6:13
Branky Berouna: 2x Hotařík, 1x Bobek, Vokáč, Kastner, Cihelka
 
HC Berounští medvědi - HC Žebrák 15:4
Branky Berouna: 5x Cihelka, 3x Bobek, 2x Hotařík, Vokáč, 1x Kastner, Křesťanů, Hovorka
 
HC Berounští medvědi - HC Tábor 11:2
Branky Berouna: 2x Hotařík, Cihelka, Křesťan, Bobek, 1x Kusý, Vokáč, Kastner

 

27.3.2017 Čtvrťáci vyhráli turnaj v Děčíně!

Turnaj 4.tříd Děčín:

Výsledky:

HC Berounští medvědi - HC Děčín 10:1
HC Berounští medvědi - HC Česká Lípa 8:6
HC Berounští medvědi - HC Milevsko 5:4
HC Berounští medvědi - HC Poděbrady 7:2
HC Berounští medvědi - SC Kolín 5:3

Soupiska: Vrbka, Drápková - Ondráček, Šimon, Pilnáček, Mazur, Lojka, Dyk K., Fodor, Moussa, Voldán, Cihelka, Šrotýř, Kusý, Hnízdil

 

19.3.2017 Víkendové výsledky

Mladší dorost:
HC Berounští medvědi - Piráti Chomutov "C" 0:8 (0:2, 0:2, 0:4)
Sestava Berouna
: Himmel, Suk - Horák, Kolínek, Pína, Straka, Vacek, Bulva, Fiala, Jágr, Let, Ondráček, Skopový, Šapovaliv, Ton, Záruba

Starší žáci:
HC Berounští medvědi - HC Rytíři Vlašim 9:5 (3:2, 4:3, 2:0)
Branky Berouna:
4x Chudoba, 3x Fiala, 1x Dragoun, Šapovaliv
Sestava Berouna: Chudáček, Suk - Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Mužík, Valeš, Červený, Dragoun, Fiala, Hošek, Chudoba, Kotočikov, Let, Rynda, Šapovaliv, Zábranský

Mladší žáci:
HC Berounští medvědi - HC Rytíři Vlašim 9:2 (1:1, 4:0, 4:1)
Branky Berouna
: 3x Šiller, 2x Scafari, Šapovalivová, 1x Tišem, Biryukov
Sestava Berouna: Ostrovský, Sklenář - Bartoš, Kastner, Kollmann, Lukášek, Tišer, Bek, Biryukov, Dyk M., Hašek, Horejš, Kosina, Moussa, Scafari, Šapovalivová, Šiller

HC Kobra Praha - HC Berounští nedvědi 6:9 (3:5, 2:4, 1:0)
Branky Berouna
: 4x Šiller, 3x Biryukov, 2x Scafari
Sestava Berouna: Ostrovský, Sklenář - Bartoš, Kastner, Kollmann, Lukášek, Biryukov, Dyk K., Dyk M., Hašek, Horejš, Hovorka, Moussa, Scafari, Svatoš, Šapovalivová, Šiller

 

17.3.2017 Výsledky 4.třídy - krajská liga přípravek:

HC Berounští medvědi - HC Spartak Žebrák 6:4 (2:1, 1:3, 3:0)
Branky Berouna:
4x Fodor, 1x Dyk K., Ondráček
Sestava Berouna: Drýbková, Šimon - Bobek, Doležal, Dyk K., Hnízdil, Moussa, Ondráček, Pilnáček, Fodor, Šimon, Šrotýř, Voldán, Mazur, Chylík

HC Spartak Žebrák  - HC Berounští medvědi 3:2 (0:2, 3:0, 0:0)
Branky Berouna
: 2x Chylík
Soupiska Berouna: Šimon, Drábková - Fodor, Chylík, Voldán, Dyk, Ondráček, Hnízdil, Pilnáček, Moussa, Cihelka, Kusý, Doležel, Mazur, Šrotýř

HC Příbram - HC Berounští medvědi 1:6 (0:1, 1:5, 0:0)
Branky Berouna
: 3x Dyk K., 2x Moussa, 1x Lojka
Sestava Berouna: Vrbka, Drýbková - Doležal, Dyk K., Kusý, Lojka, Mazur, Fodor, Moussa, Ondráček, Pilnáček, Šimon, Šrotýř, Voldán, Chylík

 

13.3.2017 Výsledky uplynulého víkendu

Mladší žáci:

HK Kralupy nad Vltavou - HC Berounští medvědi 7:2 (2:1, 2:1, 3:0)
Branky Berouna: Scafari, Biryukov
Sestava Berouna: Sklenář - Bartoš, Lukášek, Kollmann, Dyk M., Veselý, Šiller, Šapovalivová, Scafari, Bek, Horejš, Biryukov, Dyk K., Svatoš, Brotánek

 

Mladší dorost:

HC Příbram - HC Berounští medvědi 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Sestava Berouna:
Himmell, Suk - Horák, Kolínek, Mužík, Pína, Straka, Vacek, Bulva, Chudoba, Jágr, Kleveta, Ondráček, Skopový, Šapovaliv, Ton, Záruba

 

8.3.2017 Výsledky mládeže

Mladší dorost:
HC Berounští medvědi - HC Energie Karlovy Vary "C" 11:0 (4:0, 5:0, 2:2)
Branky Berouna
: 3x Ton, Bulva, 2x Kolínek, 1x Kleveta, Ondráček, Skopový
Sestava Berouna: Himmel - Horák, Kolínek, Pína, Straka, Vacek, Bulva, Ton, Jágr, Kleveta, Ondráček, Skopový, Vetoshev, Záruba

Mladší žáci:
HC Berounští medvědi - SK Černošice 8:1 (2:0, 6:1, 0:0)
Branky Beroun:
3x Šapovalivová, 2x Hašek, 1x Šiller, Kosina, Biryukov
Sestava Berouna: Sklenář, Ostrovský - Bartoš, Kastner, Kollmann, Lukášek, Dyk M., Dyk K., Šiller, Šapovalivová, Scafari, Hašek, Horejš, Biryukov, Bek, Kosina

Starší žáci:
HC Kobra Praha - HC Berounští medvědi 11:6 (8:1, 1:2, 2:3)
Branky Berouna
: 3x Šapovaliv, 2x Fiala, 1x Kotočikov
Sestava Berouna: Chudáček - Let, Mužík, Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Chudoba, Šapovaliv, Hošek, Fiala, Kotočikov, Valeš, Rynda, Dragoun, Zábranský
 
HC Berounští medvědi - SK Černošice 4:4 (3:1, 0:2, 1:1)
Branky Berouna:
2x Let, 1x Fiala, Chudoba
Sestava Berouna: Suk, Chudáček - Let, Mužík, Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Chudoba, Šapovaliv, Hošek, Fiala, Kotočikov, Valeš, Rynda, Dragoun, Zábranský
 
HC Hvězda Praha - HC Berounští medvědi  0:11 (0:4, 0:5, 0:2)
Branky Berouna:
4x Šapovaliv, 2x Dragoun, Chudoba, 1x Kotočikov, Scafari, Let
Sestava Berouna: Chudáček - Let, Mužík, Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Chudoba, Šapovaliv, Hošek, Fiala, Kotočikov, Valeš, Rynda, Dragoun, Zábranský, Scafari

 

27.2.2017 Víkendové výsledky našich týmů

Mladší dorost:

HC Berounští medvědi - HC Junior Mělník 11:2 (3:1, 4:0, 4:1)
Branky Berouna:
3x Ton, 2x Ludvík, 1x Bulva, Pína, Kolínek,Kleveta, Jágr, Skopový
Sestava Berouna: Himmel, Suk - Horák, Kolínek, Pína, Straka, Vacek, Bulva, Jágr, Kleveta, Let, Ludvík, Skopový, Šapovaliv, Ton

Mladší žáci:

HC Slavia Praha - HC Berounští medvědi 7:3 (0:1, 1:2, 6:0)
Branky Berouna:
Bek, Šiller, Horejš
Sestava Berouna: Sklenář - Kollmann, Kastner, Lukášek, Dyk M., Bartoš, Tišer, Šiller, Šapovalivová, Scafari, Hašek, Horejš, Biryukov, Kosina, Bek, Moussa

Starší žáci:

HC Slavia Praha - HC Berounští medvědi 6:5 (4:2, 0:3, 2:0)
Branky Berouna
: 2x Let, 1x Šapovaliv, Fiala, Brotánek
Sestava Berouna: Suk, Chudáček - Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Chudoba, Šapovaliv, Hošek, Fiala, Kotočikov, Valeš, Rynda, Dragoun, Zábranský, Let

Mladší žáci B:

HC Rakovník - HC Berounští medvědi 16:1 (4:1, 9:0, 3:0)
Branka Berouna:
Dyk M.
Sestava Berouna: Ostrovský - Bartoš, Kastner, Kollman, Lukášek, Brotánek, Dyk M., Hovorka, Kosina, Kraus, Lojka, Moussa, Ondráček, Pilnáček, Svatoš, Šimon
 
HC Berounští medvědi - HK Kralupy nad Vltavou 17:0 (5:0, 6:0, 6:0)
Branky Berouna
: 4x Scafary, 2x Lukášek, Šapovalivová, Šiller, 1x Dyk, Bek, Hovorka, Kollman, Kraus, Tišer, Moussa
Sestava Berouna: Ostrovský, Sklenář - Kastner, Kollmann, Lukášek, Tišer, Veselý, Bek, Brotánek, Dyk, Hovorka, Kraus, Moussa, Scafari, Svatoš, Šapovalivová, Šiller

4.třída:

SK Černošice - HC Berounští medvědi 1:21 (1:6, 0:8, 0:7)
Branky Berouna
: 8x Fodor, 4x Chylík, 3x Šimon, 2x Dyk K., Šrotýř, 1x Moussa, Ondráček
Sestava Berouna: Drýbková, Šimon - Dyk K., Fodor, Hnízdil, Chylík, Kusý, Mazur, Moussa, Ondráček, Pilnáček, Šimon, Šrotýř, Voldán

 

20.2.2017 Naše výběry mají za sebou vítězný víkend!

Mladší dorost:
HC Berounští medvědi - HC Děčín 5:4 (3:2, 1:1, 1:1)
Branky Berouna
: 3x Ton, 2x Vacek
Sestava Berouna: Himmel - Horák, Kolínek, Pína, Vacek, Bulva, Fiala, Jágr, Let, Ludvík, Skopový, Šapovaliv, Ton, Vetoshev, Záruba

Mladší žáci:
HC Berounští medvědi - HC Příbram 5:2 (2:1, 3:0, 0:1)
Branky Berouna:
4x Biryukov, Bartoš
Sestava Berouna: Sklenář - Bartoš, Kastner, Kollmann, Lukášek, Tišer, Bek, Biryukov, Dyk M., Hašek, Horejš, Moussa, Scafari, Šapovalivová, Šiller

Starší žáci:
HC Berounští medvědi - HC Příbram  13:5 (5:0, 6:2, 2:3)
Branky Berouna:
4x Kotočikov, 3x Chudoba, 2x Šapovaliv, Valeš, Hašek
Sestava Berouna: Chudáček, Suk - Bartoš, Brotánek, Mužík, Valeš, Dragoun, Fiala, Hošek, Chudoba, Kotočikov, Rynda, Šapovaliv, Zábranský

Mladší žáci B:
HC Berounští medvědi B - HC Podblanicko B  8:6 (3:1, 1:2, 4:3)
Branky Berouna:
2x Scafari, Hašek, 1x Horejš, Dyk M., Šiller
Sestava Berouna: Ostrovský - Bartoš, Kastner, Kollmann, Lukášek, Tišer, Bek, Dyk, Hašek, Horejš, Hovorka, Kosina, Kraus, Moussa, Scafari, Šapovalivová, Šiller

4.třída:
HC Berounští medvědi - HC Rakovník 11:0 (5:0, 2:0, 4:0)
Branky Berouna:
5x Fodor, 2x Chylík, 1x Ondráček, Šrotýř, Voldán, Mazur
Sestava Berouna: Drýbková, Šimon - Chrenka, Doležal, Fodor, Hnízdil, Chylík, Kusý, Mazur, Moussa, Ondráček, Šimon, Šrotýř, Voldán

 

13.2.2017 Víkendové výsledky

Mladší žáci:
HC Hvězda Praha - HC Berounští medvědi 4:6 (0:0, 3:1, 1:5)
Branky Berouna:
3x Biryukov, 2x Dyk M., 1x Hašek
Sestava Berouna: Ostrovský - Bartoš, Kastner, Kolmann, Lukášek, Bek, Biryukov, Dyk M., Dyk K., Hovorka, Hašek, Horejš, Šapovalivová, Šiller, Svatoš

Mladší žáci "B":
HC Lev Slaný - HC Berounští medvědi 10:2 (3:1, 2:1, 5:0)
Branky Berouna
: Biryukov, Scafari
Sestava Berouna: Ostrovský - Svatoš, Kastner, Kolmann, Lukášek, Bek, Biryukov, Dyk M., Hovorka, Kraus, Scafari, Svatoš, Šapovalivová, Šiller

Mladší dorost:
Piráti Chomutov "C" - HC Berounští medvědi 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
Branky Berouna
: 2x Pulda, 1x Bulva, Ludvík
Sestava Berouna: Himmel - Suk, Vetoshev, Vacek, Bulva, Pína, Pulda, Skopový, Jágr, Záruba, Straka, Ludvík, Kleveta, Ton, Horák

4.třída:
HC Berounští medvědi - PZ Kladno 15:3
Sestava Berouna:
Drábková, Šimon - Dyk, Fodor, Ondráček, Moussa, Voldán, Hnízdil, Mazur, Bobek,Šimon, Pilnáček, Doležel, Kusý
Branky Berouna: 9x Fodor, 2x Dyk, Ondráček, 1x Mazur, Voldán

9.2.2017 Dorostenci vyhráli třikrát v řadě!

HC Junior Mělník - HC Berounští medvědi 3:5 (0:0, 1:3, 2:2)
Branky Berouna:
2x Šapovaliv, Ludvík, 1x Bulva
Sestava Berouna: Himmel, Suk - Vacek, Kolínek, Horák, Pína, Straka, Let, Kleveta, Ludvík, Ondráček, Ton, Šapovaliv, Bulva, Záruba, Vetoshev, Skopový

 

HC Energie Karlovy Vary "C" - HC Berounští medvědi 3:6 (1:3, 0:2, 2:1)
Branky Berouna:
Kleveta, Bulva, Skopový, Šapovaliv, Ludvík, Ton
Sestava Berouna: Himmel - Šapovaliv, Vetoshev, Let, Bulva, Pína, Ondráček, Skopový, Kolínek, Záruba, Straka, Ludvík, Kleveta, Ton

 

HC Berounští medvědi - HC Přbram 5:4 (2:0, 1:3, 2:1)
Branky Berouna:
2x Bulva, 1x Vacek, Ton, Jágr
Sestava Berouna: Himmel - Kolínek, Pína, Straka, Vacek, Let, Jágr, Ludvík, Ondráček, Ton, Bulva, Kleveta, Skopový, Vetoshev, Záruba

 

Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-78