Rychlý kontakt

Berounští Medvědi z.s.

Zimní stadion Beroun

Na Ostrově 816

266 01 Beroun 3

Tel.: 311 612 228

E-mail: kancelar@medvedi.cz

Účet č.: 0361493349/0800

 

Šéftrenér mládeže:

Petr Třinecký

Tel.: 724 992 826

 

Sekretář klubu:

Míla Třinecká

Tel.: 724 340 454

E-mail: mila.t@centrum.cz

 

msmt

 

facebook

anaweb logo
hrosikovo
cms media logo
berounský deník

3.třída

30.9. Turnaj 3.tříd Kladno:

Skupina A:
HC Berounští medvědi - HC Příbram 24:3
HC Berounští medvědi - HC Kladno 17:10

Skupina B:
HC Berounští medvědi - HC Příbram 29:3
HC Berounští medvědi - HC Kladno 26:1

Sestava Berouna: Vokáč, Křesťan D., Křesťan R., Šťevo, Michalovič, Kotočikov, Kastner, Hovorka, Lojka, Hotařík, Bobek


5.11. Turnaj 3.tříd v minihokeji Beroun:

Skupina A:
HC Berounští medvědi - SK Černošice 15:1
HC Berounští medvědi - HC Čáslav 34:1
HC Berounští medvědi - HC Slaný 14:6

Sestava: Hnízdilová - Hotařík, Křesťan D., Křesťan R., Kastner, Hovorka, Lojka

Skupina B:
HC Berounští medvědi - SK Černošice 8:11
HC Berounští medvědi - HC Čáslav 12:2
HC Berounští medvědi - HC Slaný 6:9

Sestava: Herčík - Kotočikov, Bobek, Kotajný, Svatoš, Michalovič, Makohus, Števo, Vokáč


24.11. Turnaj Příbram:

Skupina A:
HC Berounští medvědi - HC Příbram 6:8
HC Berounští medvědi - HC Benešov 3:21
HC Berounští medvědi - HC Čáslav 21:2

Skupina B:
HC Berounští medvědi - HC Příbram 13:3
HC Berounští medvědi - HC Benešov 10:8
HC Berounští medvědi - HC Čáslav 10:2


10.12. Turnaj Beroun:

Skupina A: 
HC Berounští medvědi - HC Rakovník 25:6
HC Berounští medvědi - HC Příbram 14:2
Sestava Berouna: Hrabák - Bobek, Kastner, Lojka, Hovorka, Křesťan D., Křesťan R.

Skupina B:
HC Berounští medvědi - HC Rakovník 27:2
HC Berounští medvědi - HC Příbram 25:6

Sestava Berouna: Hnízdilová - Makohus, Michalovič, Svatoš, Vokáč, Kotočikov, Kotajný, Števo


18.12. Turnaj Černošice:

HC Berounští medvědi - SK Černošice 5:15
HC Berounští medvědi - HC Čáslav 5:8


13.1.2018

HC Hvězda B - HC Berounští medvěi B 6.14

Sestava Berouna: Hotařík - Michalovič, Števo, Hrabák, Heroudek, Svatoš, Hovorka

Branky: Števo 5, Michalovič 3, Hovorka 3, Heroudek 2, Hrabak 1 


18.2.2018 turnaj Benešov:

Skupina A:

HC Berounští medvědi - HC Příbram 11:0
HC Berounští medvědi - HC Benešov 3:6
HC Berounští medvědi - HC Čáslav 21:1

Skupina B:

HC Berounští medvědi - HC Příbram 11:4
HC Berounští medvědi - HC Benešov 14:6
HC Berounští medvědi - HC Čáslav 16:3


5.3. Turnaj Beroun:

Skupina A:

HC Berounští medvědi - HC Příbram 17:2

HC Berounští medvědi - HC Rakovník 21:2

Skupina B:

HC Berounští medvědi - HC Příbram 13:9

HC Berounští medvědi - HC Rakovník 23:1


11.3. Turnaj Slaný:

HC Berounští medvědi - HC Turnov 10:4
HC Berounští medvědi - HC Ostrov 13:7
HC Berounští medvědi - HC Třemošná 4:8
HC Berounští medvědi - HC Kpbra Praha 14:3
HC Berounští medvědi - HC Slavia Praha 9:5
HC Berounští medvědi - HC Lev Slaný 9:6

Celkové 3.místo v turnaji

Sestava Berouna: Hotařík, Vokáč, Křesťan R, Křesťan D, Hovorka, Bobek, Michalovič, Kastner