Rychlý kontakt

Berounští Medvědi z.s.

Česká 47/3

266 01 Beroun-Centrum

E-mail: kancelar@medvedi.cz

Účet č.: 0361493349/0800

 

Datová schránka: 55weue2

 

Šéftrenér mládeže:

Petr Třinecký

Tel.: 724 992 826

 

Sekretář klubu:

Míla Třinecká

Tel.: 724 340 454

E-mail: mila.t@centrum.cz

 

msmt

 

facebook

anaweb logo
hrosikovo
cms media logo
berounský deník
Úvodní strana
Berounští Medvědi z.s.
Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-107

28.11.2022 Souhrn výsledků

Muži:
TJ Solopisky z.s. - HC Berounští Medvědi 2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
Branky Berouna: Mikáska, Halman, Hampl
Sestava Berouna: Vozdecký - Gebhart, Pína, Švarc, Vacek, Mužík, Nejepsa, Hampl, Procházka, Mikáska, Halman, Vetoshev, Matoušek, Kyclt, Skopový, Ondráček

Junioři:
HC Berounští Medvědi - HC Klatovy 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Branky Berouna: Stronček, Mužík
Sestava Berouna: Sklenář - Kosinová, Bek, Krasanovský, Václavková, Mužík, Svatoš, Hasman, Vishneuski, Stronček, Ruchař, Kříž

Dorost:
Mostečtí Lvi - HC Berounští Medvědi 4:1 (2:1, 0:0, 2:0)
Branka Berouna: Hovorka
Sestava Berouna: Foltýn - Novák A., Kosina, Novák F., Kastner, Hovorka, Hasman, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Davídek, Csabo, Maulis

HC Berounští Medvědi - HC Stadion Litoměřice 2:6 (0:2, 1:3, 1:1)
Branky Berouna: Šrotýř, Šapovalivová
Sestava Berouna: Foltýn - Novák, Kosina, Halecký, Kastner, Hovorka, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Tišer, Davídek, Csabo, Maulis

9.třída:
HC Berounští Medvědi - HC Příbram 9:13 (2:6, 4:4, 3:3)
Branky Berouna: 2x Šrotýř, 2x Maulis, 2x Kusý, Mácha, Jahelka, Davídek
Sestava Berouna: Šimon - Novák, Marhoun, Halecký, Hrabák, Seidl, Křesťan, Kusý, Mácha, Babiar, Maulis, Jahelka, Šrotýř, Davídek

Spartak Soběslav - HC Berounští Medvědi 6:2 (1:0, 5:1, 0:1)
Branky Berouna: Mácha, Křesťan
Sestava Berouna: Šimon - Hrabák, Novák, Jahelka, Křesťan, Mácha, Kusý, Seidl, Hrabák, Babiar, Davídek

Starší žáci:
Nymburský Lev z.s. - HC Berounští Medvědi 1:16 (1_6, 0:6, 0:4)
Branky Berouna: 4x Hovorka, 4x Štembera, 2x Kastner, 2x Lojka, Jieri, Mottl, Kotajný, Šimon
Sestava Berouna: Šlemar - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Lojka, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Jieri, Makohus, Heroudek, Dmitrovic

21.11.2022 Víkendové výsledky

Muži:
Tatran Sedlčany - HC Berounští Medvědi 6:5 po s.n. (3:2, 1:1, 1:1)
Branky Berouna: Skopový, Vacek, 2x Halman, Mařík
Sestava Berouna: Vozdecký, Sklenář - Gebhar, Půlpán, Pína, Drda, Moška, Vacek, Hampl, Ondráček, Procházka, Nejepsa, Skopový, Mařík, Matoušek, Halman, Vetoshev, Mikáska, Kyclt

Junioři:
HC Berounští Medvědi - HC Meteor Třemošná 2:18 (1:6, 1:5, 0:7)
Branky Berouna: 2x Krasanovský
Sestava Berouna: Sklenář - Kosinová, Bek, Krasanovský, Kosina, Mužík, Svatoš, Hasman, Vishneuski, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

9.třída:
IHC Králové Písek - HC Berounští Medvědi 4:2 (2:1, 0:0, 2:1)
Branky Berouna: Mácha, Novák
Sestava Berouna: Šimon - Hrabák, Novák, Halecký, Štemberová, Davídek, Tykal, Šrotýř, Jahelka, Mácha, Maulis, Křesťan

HC Příbram - HC Berounští Medvědi 3:8 (2:2, 1:4, 0:2)
Branky Berouna: 2x Šapovalivová, 4x Šrotýř, Davídek, Křesťan
Sestava Berouna: Šimon - Novák, Marhoun, Halecký, Hrabák, Šapovalivová, Davídek, Maulis, Šrotýř, Tykal, Křesťan

Starší žáci:
HC Berounští Medvědi - HC Junior Mělník 10:1 (4:0, 4:1, 2:0)
Branky Berouna: Kolařík - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Mottl, Lojka, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Jieri, Makohus, Heroudek

Mladší žáci:
HC LEV Slaný - HC Berounští Medvědi 9:7 (3:2, 1:2, 5:3)
Branky Berouna: 4x Yakouben, 3x Wagner
Sestava Berouna: Venkrbec - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben, Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Yakouben, Zítek

21.11.2022 Pondělní odpoledne patřilo dětem! Na zimním stadionu znovu proběhla náborová akce Týden hokeje!

Týden hokeje listopad 2022

Pondělní odpoledne 21.ledna opět patřilo na zimním stadionu v Berouně náborové akci malých hokejistů v rámci projektu Týden hokeje. Úspěšná akce se konala již po deváté a i tentokrát přitáhla velké množství zájemců o lední hokej. Každý z celkového počtu 15 příchozích obdržel hodnotný dárkový balíček. V jedné z hokejových kabin se před začátkem akce shromáždili všichni zájemci o náš národní sport se svými rodiči, ke kterým krátce promluvili trenéři a představitelé hokejového klubu Berounští Medvědi.

14.11.2022 Víkendové výsledky

Muži:
HC Kobra Praha B - HC Berounští Medvědi 4:3 po s.n. (2:2, 0:1, 1:0)
Branky Berouna: 2x Mikáska, Vetishev
Sestava Berouna: Vozdecký - Gebhart, Pína, Mužík, Drda, Vacek, Liška, Procházka, Nejepsa, Skopový, Matoušek, Mikáska, Vetoshev, Hampl, Kyclt

Junioři:
SK Černošice - HC Berounští Medvědi 8:2 (1:0, 2:0, 5:2)
Branky Berouna: Hasman, Vishneuski
Sestava Berouna: Sklenář - Kosinová, Bek, Valeš, Václavková, Mužík, Svatoš, Hošek, Hasman, Vishneuski, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

9.třída:
HC Berounští Medvědi - HC Lev Benešov 5:15 (1:4, 1:5, 3:6)
Branky Berouna: 2x Maulis, 2x Šrotýř, Seidl
Sestava Berouna: Šimon - Marhoun, Halecký, Hrabák Daniel, Šrotýř, Kusý, Maulis, Tykal, Seidl, Štemberová, Hrabák Denis

Starší žáci:
HC Berounští Medvědi - HK Kralupy n.Vltavou 3:14 (2:5, 0:5, 1:4)
Branky Berouna: 2x Štembera, Kotajný
Sestava Berouna: Šlemar - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Lojka, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Jieri, Makohus

Mladší žáci:
HC Berounští Medvědi - HC Rytíři Kladno 7:9 (2:2, 1:3, 4:4)
Branky Berouna: 6x Yakouben, Hošek
Sestava Berouna: Hdrlička, Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben, Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Zítek

7.11.2022 Souhrn víkendových zápasů

Muži:
HC Berounští Medvědi - HC TNP Praha 6:15 (1:1, 1:9, 4:5)
Branky Berouna: 2x Nejepsa, Halman, Pína, Půlpán, Ondráček
Sestava Berouna: Vozdecký, Mrhálek - Drda, Švarc, Vacek, Pína, Mužík, Gebhart, Půlpán, Vokurka, Liška, Nejepsa, Skopový, Procházka, Mikáska, Matoušek, Hampl, Ondráček, Moška, Vetoshev, Halman, Kyclt

Dorost:
HC Domažlice - HC Berounští Medvědi 0:5 (0:2, 0:2, 0:1)
Branky Berouna: Kosina, Kusý, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř
Sestava Berouna: Šimon - Novák, Kosina, Šimon D., Kastner, Halecký, Hovorka, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Tišer, Davídek, Csabo, Maulis

HC Berounští Medvědi - HC Příbram 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
Branky Berouna: Toms, Šapovalivová, Šiller
Sestava Berouna: Foltýn - Novák, Kosina, Toms, Kastner, Halecký, Hovorka, Hasman, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Tišer, Csabo, Pelikán, Cvikl

HC Berounští Medvědi - HC Rokycany 10:2 (4:0, 3:1, 3:1)
Branky Berouna: Šiller, 3x Hasman, 2x Tišer, Csabo, Davídek, Šapovalivová, Šimon
Sestava Berouna: Foltýn - Kosina, Toms, Kastner, Hovorka, Hasman, Šiller, Šapovalivová, Tišer, Davídek, Csabo

9.třída:
HC Hvězda Praha - HC Berounští Medvědi 11:1 (1:1, 7:0, 3:0)
Branky Berouna: Kusý
Sestava Berouna: Šimon - Hrabák, Halecký, Maulis, Seidl, Tykal, Štemberová, Kusý, Šrotýř, Jahelka, Hrdlička

HC Berounští Medvědi - HC Meteor Třemošná 1:8 (0:1, 0:5, 1:2)
Branky Berouna: Kusý
Sestava Berouna: Šimon - Hrabák, Marhoun, Halecký, Maulis, Seidl, Tykal, Štemberová, Kusý, Šrotýř, Jahelka, Hrdlička

Starší žáci:
HC Příbram - HC Berounští Medvědi

HK Kralupy n.Vltavou B - HC Berounští Medvědi 1:29 (0:8, 1:7, 0:14)
Branky Berouna: 6x Lojka, 4x Štembera, 3x Kotajný, 4x Yakouben J., 3x Heroudek, 4x Michalovič, 3x Hovorka, Jieri, Makohus
Sestava Berouna: Šlemar - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Bohata, Jieri, Heroudek

Mladší žáci:
HC Spartak Žebrák - HC Berounští Medvědi 17:3 (5:0, 8:0, 4:3)
Branky Berouna: Yakouben J., Hovorka, Zelinka
Sestava Berouna: Venkrbec - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben J., Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Zítek

30.10.2022 Výsledky posledních zápasů

Muži:
HC Rakovník - HC Berounští Medvědi 2:8 (1:3, 0:3, 1:2)
Branky Berouna: Mikáska, 2x Procházka, 2x Gebhart, Skopový, Halman Marek, Halman Michal
Sestava Berouna: Vozdecký - Švarc, Vacek, Drda, Pína, Gebhart, Moška, Vokurka, Skopový, Ondráček, Halman Marek, Procházka, Liška, Hampl, Matoušek, Halman Michal, Vetoshev, Mikáska, Kyclt

Junioři:
HC Berounští Medvědi - HC Rokycany 2:4 (2:1, 0:1, 0:2)
Branky Berouna: 2x Vishneuski
Sestava Berouna: Sklenář - Kosinová, Bek, Valeš, Václavková, Mužík, Svatoš, Vishneuski, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

HC Berounští Medvědi - HC Domažlice 1:20 (0:5, 0:8, 1:7)
Branky Berouna: Mužík
Sestava Berouna: Sklenář - Kosinová, Bek, Valeš, Václavková, Mužík, Svatoš, Hasman, Vishneuski, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

Dorost:
HC Berounští Medvědi - HC Spartak Žebrák 5:1 (3:0, 1:0, 1:1)
Branky Berouna: 3x Šapovalivová, 2x Šiller
Sestava Berouna: Foltýn - Novák, Kosina, Toms, Kastner, Halecký, Hovorka, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Tišer, Štemberová, Csabo, Pelikán, Cvikl

HC Strakonice - HC Berounští Medvědi 3:8 (1:3, 1:2, 1:3)
Branky Berouna: 2x Šapovalivová, 3x Šiller, Šrotýř, Štemberová, Kusý
Sestava Berouna: Foltýn - Novák, Kosina, Kastner, Hovorka, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Tišer, Štemberová, Csabo

9.třída:
HC Berounští Medvědi - Spartak Soběslav 3:13 (0:4, 1:5, 2:4)
Branky Berouna: 3x Maulis
Sestava Berouna: Šimon - Marhoun, Halecký, Hrabák, Babiar, Makohus, Seidl, Tykal, Jahelka, Maulis, Dmitrovic

Starší žáci:
HC Sparta Praha - HC Berounští Medvědi 5:4 (3:2, 1:2, 1:0)
Branky Berouna: 2x Štembera, 2x Kotajný
Sestava Berouna: Šlemar - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Bohata, Jieri, Heroudek

HC Berounští Medvědi - Rytíři Kladno 2:6 (0:2, 0:3, 2:1)
Branky Berouna: Štembera, Kastner
Sestava Berouna: Kolařík, Šlemar - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Jieri, Heroudek, Dmitrovic

Mladší žáci:
HC Hvězda Praha - HC Berounští Medvědi 6:8 (1:2, 1:5, 4:1)
Branky Berouna: 6x Yakouben J., Wagner, Zelinka
Sestava Berouna: Venkrbec - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben J., Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Yakouben, Zítek

HC Berounští Medvědi - SK Černošice 7:10 (2:4, 3:3, 2:3)
Branky Berouna: 7x Yakouben J.
Sestava Berouna: Hrdlička - Žáček, Hošek, Yakouben J., Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Zítek

24.10.2022 Výsledky našich družstev

Muži:
HC Cvočkaři Hořovice - HC Berounští Medvědi 6:3 (0:2, 2:1, 4:0)
Branky Berouna: Hampl, Procházka, Skopový
Sestava Berouna: Vozdecký - Švarc, Vacek, Drda, Pína, Gebhart, Moška, Vokurka, Skopový, Ondráček, Nejepsa, Procházka, Hampl, Matoušek, Halman, Vetoshev, Mikáska, Kyclt

Junioři:
HC Klatovy - HC Berounští Medvědi 7:8 (2:3, 2:0, 3:4)
Branky Berouna: Vishneuski, 2x Hasman, 2x Mužík, 2x Hošek, Valeš
Sestava Berouna: Sklenář - Kosinová, Bek, Hošek, Krasanovský, Valeš, Václavková, Mužík, Svatoš, Hasman, Vishneuski, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

HC Lední medvědi Pelhřimov - HC Berounští Medvědi 5:9 (3:3, 1:5, 1:1)
Branky Berouna: 2x Hasman, 4x Hošek, 3x Valeš
Sestava Berouna: Sklenář - Kosinová, Bek, Hošek, Valeš, Václavková, Mužík, Svatoš, Hasman, Vishneuski, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

Dorost:
HC Pilsen Wolves - HC Berounští Medvědi 3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
Branky Berouna: Šrotýř, Šiller
Sestava Berouna: Šimon - Novák, Kosina, Kastner, Halecký, Hovorka, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Tišer, Davídek, Štemberová, Csabo, Maulis

Starší žáci:
HC Berounští Medvědi - HC Com-Sys Říčany 6:4 (2:0, 1:1, 3:3)
Branky Berouna: Jieri, 2x Svatoš, Heroudek, Kotajný, Štembera
Sestava Berouna: Kolařík, Šlemar - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Lojka, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Jieri, Heroudek, Dmitrovic

Mladší žáci:
HC Berounští Medvědi - HC Příbram 4:4 (1:1, 1:2, 2:1)
Branky Berouna: 3x Yakouben, Wagner
Sestava Berouna: Hrdlička - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben, Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Yakouben, Zítek

17.10.2022 Souhrn víkendových výsledků

Muži:
HC Berounští Medvědi - SK Černošice B 13:3 (6:3, 2:0, 5:0)
Branky Berouna: 4x Nejepsa, 4x Halman Michal, 2x Vacek, 2x Matoušek, Švarc
Sestava Berouna: Mrhálek - Švarc, Drda, Pína, Gebhart, Moška, Vacek, Skopový, Matoušek, Vetoshev, Hampl, Ondráček, Hampan Michal, Halman Marek, Mikáska, Nejepsa

Junioři:
HC Berounští Medvědi - HC DDM Č.Budějovice 3:2 (1:0, 2:2, 0:0)
Branky Berouna: 2x Valeš, Hošek
Sestava Berouna: Sklenář - Kosinová, Bek, Hošek, Valeš, Svatoš, Hasman, Vishneuski, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

Dorost:
HC Berounští Medvědi - HC Domažlice 16:0 (5:0, 8:0, 3:0)
Branky Berouna: 5x Šapovalivová, 6x Šiller, 3x Hasman, Šrotýř, Tišer
Sestava Berouna: Foltýn - Novák, Kosina, Tišer, Kastner, Hovorka, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Davídek, Hasman

HC Berounští Medvědi - HC Klatovy 10:2 (2:1, 3:0, 5:1)
Branky Berouna: 6x Šiller, Šapovalivová, Davídek, Hovorka, Pelikán
Sestava Berouna: Foltýn - Novák, Kosina, Krämer, Tišer, Toms, Kastner, Hovorka, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Davídek, Pelikán, Cvikl

9.třída:
HC Berounští Medvědi - IHC Králové Písek 7:10 (0:1, 4:5, 3:4)
Branky Berouna: Hrdlička, 2x Mácha, Seidl, 2x Jahelka, Maulis
Sestava Berouna: Šimon - Štemberová, Marhoun, Halecký, Hrabák, Seidl, Jahelka, Maulis, Babiar, Mácha, Hrdlička

Starší žáci:
HC Spartak Žebrák - HC Berounští Medvědi 4:16 (0:3, 3:9, 1:4)
Branky Berouna: 5x Štembera, Kotajný, 2x Svatoš, 2x Lojka, 3x Mottl, Bohata, Kastner, Smola
Sestava Berouna: Kolařík, Šlemar - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Lojka, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Bohata, Jieri, Makohus, Heroudek, Dmitrovic

Mladší žáci:
HC Kobra Praha - HC Berounští Medvědi 10:5 (3:1, 2:2, 5:2)
Branky Berouna: 2x Yakouben J., Polák, 2x Wagner
Sestava Berouna: Venkrbec - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben, Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Zítek

10.10.2022 Víkendové výsledky

Muži:
HC Hvězda Kladno - HC Berounští Medvědi 2:5 (0:0, 1:2, 1:3)
Branky Berouna: 2x Halman, Švarc, Mikáska, Matoušek
Sestava Berouna: Vozdecký - Švarc, Drda, Pína, Gebhart, Moška, Vacek, Skopový, Obdráček, Vetoshev, Hampl, Liška, Halman, Matoušek, Mikáska, Nejepsa

Junioři:
HC Meteor Třemošná - HC Berounští Medvědi 22:0 (7:0, 9:0, 6:0)
Sestava Berouna: Sklenář - Bek, Hošek, Valeš, Václavková, Svatoš, Hasman, Vishneuski, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

HC Berounští Medvědi - HC Příbram 3:5 (3:0, 0:5, 0:0)
Branky Berouna: 2x Hasman, Hošek
Sestava Berouna: Sklenář - Bek, Hošek, Valeš, Václavková, Svatoš, Hasman, Vishneuski, Bělčík, Ruchař, Kříž

Dorost:
HC Berounští Medvědi - HC Strakonice 10:0 (3:0, 4:0, 3:0)
Branky Berouna: 2x Toms, Kastner, Kusý, 2x Šiller, 2x Šrotýř, Štemberová, Šapovalivová
Sestava Berouna: Foltýn - Hovorka, Novák A., Kosina, Toms, Tišer, Štemberová, Kastner, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Csabo, Maulis

HC Rokycany - HC Berounští Medvědi 4:10 (1:3, 2:3, 1:4)
Branky Berouna: 3x Šiller, Tišer, Štemberová, Kusý, Kastner, 2x Šapovalivová, Šrotýř
Sestava Berouna: Foltýn - Novák, Kosina, Hovorka, Tišer, Štemberová, Kastner, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Csabo, Maulis

9.třída:
HC Berounští Medvědi - HC Meteor Třemošná 2:14 (2:3, 0:4, 0:7)
Branky Berouna: Maulis, Seidl
Sestava Berouna: Šimon - Halecký, Kastner, Marhoun, Maulis, Jahelka, Babiar, Seidl, Tykal, Kusý, Mácha, Lojka

Starší žáci:
HC Kralupy n.Vltavou - HC Berounští Medvědi 9:2 (3:0, 4:2, 2:0)
Branky Berouna: Michalovič, Bohata
Sestava Berouna: Šlemar, Kolařík - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Mottl, Lojka, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Bohata, Jieri, Makohus, Heroudek

Mladší žáci:
HC Berounští Medvědi - HC Rakovník 9:6 (3:2, 4:1, 2:3)
Branky Berouna: 5x Yakouben J., Hovorka, 2x Wagner, Yakouben F.
Sestava Berouna: Venkrbec - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben J., Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Yakouben F., Zítek

 

3.10.2022 Výsledkový servis

Muži:
HC Berounští Medvědi - HC Buldoci Neratovice 9:5 (6:0, 2:1, 1:4)
Branky Berouna: 4x Halman, 2x Hampl, Matoušek, Vacek, Vetoshev
Sestava Berouna: Vozdecký, Mrhálek - Gebhart, Vacek, Pína, Drda, Moška, vokurka, Vetoshev, Ondráček, Hampl, Liška, Skopový, Matoušek, Halman, Nejepsa

Junioři:
HC Berounští Medvědi - SK Černošice 1:8 (0:1, 1:1, 0:6)
Branka Berouna: Valeš
Sestava Berouna: Čejda, Sklenář - Behk, Hošek, Krasanovský, Valeš, Václavková, Mužík, Svatoš, Hasman, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

HC Střelci J.Hradec - HC Berounští Medvědi 8:0 (1:0, 5:0, 2:0)
Sestava Berouna: Čejda, Sklenář - Bek, Hošek, Valeš, Václavková, Mužík, Svatoš, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

Dorost:
HC Příbram - HC Berounští Medvědi 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
Branky Berouna: Šiller, Hasman, Csabo
Sestava Berouna: Foltýn - Hovorka, Novák, Kosina, Kastner J., Šiller, Šapovalivová, Bělčík, Csabo, Maulis, Hasman

HC Spartak Žebrák - HC Berounští Medvědi 5:6 po s.n. (0:3, 4:0, 1:2 - 0:0)
Branky Berouna: 2x Hasman, Novák, F. Šiller, Hovorka - rozh.nájezd Hasman
Sestava Berouna: Foltýn - Hovorka, Novák A., Kosina, Novák F., Tišer, Kastner J., Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Csabo, Hasman

9.třída:
Rytíři Kladno - HC Berounští Medvědi 23:2 (9:0, 5:2, 9:0)
Branky Berouna: Maulis, Šapovalivová
Sestava Berouna: Šimon - Novák, Štemberová, Halecký, Maulis, Šrotýř, Jahelka, Tykal, Šapovalivová, Mácha, Seidl

HC Kobra Praha - HC Berounští Medvědi 8:6 (3:1, 3:1, 2:4)
Branky Berouna: 2x Kusý, Babiar, 2x Šrotýř, Maulis
Sestava Berouna: Šimon - Novák, Štemberová, Halecký, Marhoun, Maulis, Babiar, Seidl, Šrotýř, Tykal, Jahelka, Mácha, Kusý

HC Berounští Medvědi - HC Hvězda Praha 0:14 (0:5, 0:2, 0:7)
Sestava Berouna: Šimon - Halecký, Štemberová, Kastner O., Marhoun, Maulis, Kusý, Jahelka, Seidl, Tykal, Babiar, Mácha, Lojka O.

Starší žáci:
Rytíři Kladno - HC Berounští Medvědi 13:4 (2:1, 9:2, 2:1)
Branky Berouna: Heroudek, Mottl, Kotajný, Lojka
Sestava Berouna: Šlemar - Švehla, Šimon, Mottl, Lojka, Štembera, Svatoš, Kotajný, Hrdlička, Bohata, Jieri, Makohus, Heroudek

HC Berounští Medvědi - HK Kralupy n. Vltavou 14:2 (4:1, 7:1, 3:0)
Branky Berouna: 2x Heroudek, Kotajný, 3x Lojka O., 5x Štembera, Kastner O., Hrdlička, Bohata
Sestava Berouna: Kolařík - Kastner O., Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Lojka O., Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Bohata, Jieri, Makohus, Heroudek

HC Berounští Medvědi - HC Příbram 8:6 (4:5, 1:0, 3:1)
Branky Berouna: 2x Yakouben, 2x Hrdlička, 2x Kotajný, Wagner, Štembera
Sestava Berouna: Kolařík, Šlemar - Švehla, Šimon, Mottl, Yakouben, Wagner, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Bohata, Jieri, Makohus, Heroudek 

Mladší žáci:
PZ Kladno - HC Berounští Medvědi 17:9 (7:3, 6:2, 4:4)
Branky Berouna: 5x Yakouben, 3x Wagner, Hovorka
Sestava Berouna: Venkrbec - Kastner V., Žáček, Hošek, Yakouben, Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Hubinger, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Zítek

 

26.9.2022 Víkendové výsledky

Muži:
HC Příbram B - HC Berounští Medvědi 4:2 (1:1, 3:0, 0:1)
Branky Berouna: Nejepsa, Matoušek
Sestava Berouna: Mrhálek - Vokurka, Vacek, Pína, Krasanovský, Liška, Matoušek, Vetoshev, Halman, Skopový, Mikáska, Ondráček, Hampl, Moška, Gebhart, Nejepsa

Junioři:
HC Domažlice - HC Berounští Medvědi 3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
Branky Berouna: Kříž, Krasanovský, 2x Hošek
Sestava Berouna: Sklenář - Bek, Hošek, Krasanovský, Valeš, Václavková, Mužík, Svatoš, Hasman, Bělčík, Ruchař, Kříž

Dorost:
HC Klatovy - HC Berounští Medvědi 3:5 (2:1, 1:3, 0:1)
Branky Berouna: 2x Hasman, 2x Šiller, Šapovalivová
Sestava Berouna: Šimon, Foltýn - Novák, Kosina, Toms, Štemberová, Kastner, Halecký, Hovorka, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Bělčík, Csabo, Maulis, Hasman

HC Berounští Medvědi - HC Pilsen Wolves 2:4 (2:1, 0:3, 0:0)
Branky Berouna: Csabo, Šapovalivová
Sestava Berouna: Foltýn - Novák, Kosina, Toms, Štemberová, Kastner, Halecký, Hovorka, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Bělčík, Csabo, Maulis, Hasman

Starší žáci:
HC Berounští Medvědi - HC Sparta Praha 1:13 (0:2, 1:9, 0:2)
Branka Berouna: Kotajný
Sestava Berouna: Šlemar, Kolařík - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Lojka, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Bohata, Jieri, Makohus, Heroudek

Mladší žáci:
HC Smíchov 1913 - HC Berounští Medvědi 4:14 (0:6, 2:5, 2:3)
Branky Berouna: 5x Wagner, 2x Yakouben J., 2x Yakouben F., 2x Hošek, Žáček, Hovorka, Špaček
Sestava Berouna: Hrdlička - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben J., Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Hubinger, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Yakouben F., Zítek

 

18.9.2022 Souhrn víkendových výsledků

A-tým muži:
HC Berounští Medvědi - HK Příbram 99 6:5 (2:2, 2:2, 2:1)
Branky Berouna: Mikáska, Hampl, 2x Nejepsa, Matoušek, Gebhart
Sestava Berouna: Vozdecký - Vokurka, Vacek, Pína, Drda, Liška, Matoušek, Vetoshev, Halman, Skopový, Mikáska, Ondráček, Hampl, Moška, Gebhart, Nejepsa

Mladší žáci:
HC Berounští Medvědi - HC Sparta Praha 5:19 (2:8, 2:5, 1:6)
Branky Berouna: 3x Wagner, 2x Yakouben J.
Sestava Berouna: Venkrbec - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben J., Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Hubinger, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Yakouben F., Zítek

9.třída:
HC Berounští Medvědi - HC Pilsen Wolves 0:17 (0:6, 0:5, 0:6)
Sestava Berouna: Šimon - Novák, Marhoun, Štemberová, Halecký, Hrabák, Maulis, Šrotýř, Babiar, Jahelka, Šapovalivová, Mácha, Seidl, Tykal, Kusý

Starší žáci:
HC Com-Sys Říčany - HC Berounští Medvědi 11:2 (4:1, 3:1, 4:0)
Branky Berouna: Lojka, Kotajný
Sestava Berouna: Šlemar - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Lojka, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Bohata, Jieri, Makohus, Heroudek

12.9.2022 A-tým na úvod doma zdolal Solopisky!

HC Berounští Medvědi - TJ Sokol Solopisky 7:5 (5:3, 0:1, 2:1)
Branky Berouna: 3x Procházka, Hampl, Halman, Vacek, Skopový
Sestava Berouna: Vozdecký - Pína, Vacek, Drda, Skopový, Ondráček, Vetoshev, Procházka, Halman, Liška, Mikáska, Matoušek, Hampl, Moška, Gebhart, Nejepsa

12.9.2022 O víkendu se konečně rozběhly hokejové soutěže!

9.třída:
HC Škoda Plzeň - HC Berounští Medvědi 26:2 (11:0, 8:1, 7:1)
Branky Berouna: Mácha, Kusý
Sestava Berouna: Šimon - Novák, Štemberová, Hrabák, Halecký, Babiar, Seidl, Šrotýř, Jahelka, Kusý, Maulis, Tykal

Mladší žáci:
HK Kralupy n.Vltavou - HC Berounští Medvědi 3:17 (2:8, 0:4, 1:5)
Branky Berouna: 7x Wagner, 10x Yakouben J.
Sestava Berouna: Hrdlička - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben J., Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Hubinger, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Yakouben F., Zítek

Starší žáci:
HC Berounští Medvědi - HC Spartak Žebrák 11:3 (1:0, 7:2, 3:1)
Branky Berouna: 3x Svatoš, Lojka, 2x Kotajný, 2x Štembera, Hrdlička, Hovorka, Heroudek
Sestava Berouna: Šlemar - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Bohata, Jieri, Makohus, Heroudek

 

1.9.2022 Rozlosování krajské soutěže mužů

Na základě přihlášek byla Krajská soutěž mužů Středočeského kraje rozdělena do dvou skupin po 8 účastnících. Formát soutěže zůstal zachován jako v loňské sezoně.

Každý tým se tak utká 2x (doma – venku) s týmy ze své skupiny a jednou (podle losu doma nebo venku) se soupeři z druhé skupiny. Utkání se hrají 3 bodovým systémem, v případě nerozhodného stavu následuje po tříminutové přestávce prodloužení 3 na 3, případě nájezdy (5 na každé straně).

Do play-off postoupí 4 nejlepší celky z každé skupiny a ve čtvrtfinále se utkají křížem. Utkání play-off se hrají na dvě utkání, za výhru v základní hrací době tým obdrží 3 body, za remízu jeden. Pokud je po druhém odehraném utkání bodový stav nerozhodný, následuje 10minutové prodloužení 5 na 5, případně nájezdy.

Vítěz Krajské soutěže postoupí do baráže o Krajskou ligu mužů 2023/24. První kolo bude zahájeno o víkendu 10. – 11. září, vítěz Krajské soutěže bude znám 12. března 2023.

8.6.2022 Jarní svazový turnaj v Rakovníku

Svazový turnaj Rakovník

Naši hokejisté se zúčastnili jarního svazového turnaje v Rakovníku. Soupeřili jsme s HC Rakovník a s SK Černošice. 

Naše sestava:

Hošek, Kastner, Hubinger, Polák, Lorenz, Wágner, Yakouben F., Yakouben J., Kučera, Venkrbec, Zelinka, Hovorka, trenéři Třinecký Petr, Lorenz Miroslav

1.6.2022 Letní hokejový tábor ve dnech 8.8.-12.8.2022

V příloženém souboru naleznete kompletní program letního hokejového tábora v srpnu 2022. Pokud ještě nejste přihlášeni, prosíme o přihlášení emailem na kancelar@medvedi.cz nebo telefonicky panu Třineckému.

1.6.2022 Rozpis ledové plochy v srpnu 2022

V příloze naleznete rozpis tréninků na ledové ploše ve druhé polovině měsíce srpna pro jednotlivé ročníky.

6.4.2022 Poděkování

Vedení hokejového klubu HC Berounští Medvědi by touto cestou rádo poděkovalo všem hráčům, trenérům, realizačním týmům a v neposlední řadě i skvělým fanouškům za odvedenou práci a podporu ve velmi složité uplynulé sezóně!

Moc vám všem děkujeme!

3.4.2022 Výsledky z posledního hracího týdne

Starší žáci:
HC Berounští Medvědi - SK Černošice 5:2 (0:1, 3:1, 2:0)
Branky Berouna: Šrotýř, Mazur, Kusý, Hrabák, Šimon D.
Sestava Berouna: Šimon J. - Novák, Štemberová, Šimon D., Hrabák, Tykal, Hotařík, Šrotýř, Lojka, Mazur, Pilnáček, Seidl, Kusý

Mladší žáci:
HC Berounští Medvědi - HC Smíchov 1913 7:6 (1:4, 2:2, 4:0)
Branky Berouna: Kotajný, Hotařík, 2x Kastner, Heroudek, Jieri, Makohus
Sestava Berouna: Hajtol - Švehla, Havelka, Kastner, Linhart, Šimon, Hovorka, Michalovič, Lojka, Hotařík, Kotajný, Wagner, Jieri, Makohus, Heroudek, Svatoš

HC Berounští Medvědi - SK Černošice 8:5 (3:0, 4:1, 1:4)
Branky Berouna: 2x Yakouben, Heroudek, Lojka, Linhart, Hovorka, Michalovič, Jieri
Sestava Berouna: Hajtol - Švehla, Havelka, Kastner, Linhart, Šimon, Hovorka, Michalovič, Lojka, Yakouben, Kotajný, Wagner, Jieri, Makohus, Heroudek, Svatoš

Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-107