Rychlý kontakt

Berounští Medvědi z.s.

Česká 47/3

266 01 Beroun-Centrum

E-mail: kancelar@medvedi.cz

Účet č.: 0361493349/0800

 

Datová schránka: 55weue2

 

Šéftrenér mládeže:

Petr Třinecký

Tel.: 724 992 826

 

Sekretář klubu:

Míla Třinecká

Tel.: 724 340 454

E-mail: mila.t@centrum.cz

 

msmt

 

facebook

anaweb logo
hrosikovo
cms media logo
berounský deník
Úvodní strana
Berounští Medvědi z.s.
Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-127

23.1.2023 Víkendové výsledky

Muži:
HC Berounští Medvědi - HC Cvočkaři Hořovice 9:3 (5:0, 3:0, 1:3)
Branky Berouna: Procházka, Skopový, 2x Halman Michal, 2x Mikáska, Vetoshev, Nejepsa, Mařík
Sestava Berouna: Mrhálek - Krasanovský, Mužík, Moška, Gebhart, Pína, Drda, Vacek, Nejepsa, Kyclt, Mařík, Halman Marek, Halman Michal, Procházka, Liška, Mikáska, Vetoshev, Matoušek, Skopový

Dorost:
HC Pilsen Wolves - HC Berounští Medvědi 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
Sestava Berouna: Foltýn - Kosina, Novák A., Novák F., Kastner, Křesťan, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Tišer, Davídek, Štemberová

9.třída:
HC Berounští Medvědi - HC Kobra Praha 3:9 (0:1, 1:4, 2:4)
Branky Berouna: Maulis, 2x Šrotýř
Sestava Berouna: Šimon - Hrabák Denis, Marhoun, Hrabák Daniel, Šrotýř, Štembera, Křesťan, Maulis, Tykal, Seidl, Babiar, Štemberová, Davídek

Starší žáci:
HC Berounští Medvědi - HK Čáslav 6:1 (2:0, 4:0, 0:1)
Branky Berouna: 2x Heroudek, Kotajný, 2x Kastner, Hovorka
Sestava Berouna: Šlemar - Kastner, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Lojka, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Bohata, Jieri, Makohus, Heroudek

Mladší žáci:
HC Berounští Medvědi - HK LEV Slaný 7:5 (3:2, 2:3, 2:0)
Branky Berouna: 5x Yakouben J., Wagner, Yakouben F.
Sestava Berouna: Hrdlička - Kastner, Žáček, Yakouben J., Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Yakouben F., Zítek

15.1.2023 Výsledky z víkendu

Muži:
SK Černošice - HC Berounští Medvědi 2:8 (1:2, 1:2, 0:4)
Branky Berouna: Pína, 2x Nejepsa, Procházka, 2x Kyclt, Halman Michal, Mařík
Sestava Berouna: Mrhálek - Drda, Pína, Gebhart, Moška, Vacek, Skopový, Ondráček, Vetoshev, Kyclt, Liška, Mařík, Procházka, Halman Michal, Nejepsa, Mikáska, Halman Marek
Junioři:
HC Klatovy - HC Berounští Medvědi 3:6 (1:2, 0:3, 2:1)
Branky Berouna: Ruchař, 3x Vishneuski, 2x Hošek
Sestava Berouna: Sklenář - Bek, Krasanovský, Valeš, Václavková, Mužík, Svatoš, Hošek, Hasman, Vishneuski, Stronček, Bělčík, Ruchař
HC Berounští Medvědi - HC Rokycany 9:7 (2:4, 4:2, 3:2)
Branky Berouna: 4x Vishneuski, 2x Valeš, Hasman, Hošek, Mužík
Sestava Berouna: Sklenář - Bek, Krasanovský, Valeš, Václavková, Mužík, Svatoš, Hošek, Hasman, Vishneuski, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž
Dorost:
Mostečtí Lvi - HC Berounští Medvědi 6:2 (4:0, 2:1, 0:1)
Branky Berouna: Šiller, Maulis
Sestava Berouna: Foltýn - Novák A., Kosina, Novák F., Kastner, Hovorka, Šiller, Šrotýř, Tišer, Kusý, Davídek, Maulis
HC Berounští Medvědi - HC Stadion Litoměřice 3:4 po s.n. (0:0, 1:0, 2:3 - 0:0)
Branky Berouna: 3x Pelikán
Sestava Berouna: Foltýn - Novák, Kosina, Toms, Kastner, Šiller, Šrotýř, Tišer, Davídek, Maulis, Pelikán
9.třída:
HC Příbram - HC Berounští Medvědi 5:4 (1:1, 3:3, 1:0)
Branky Berouna: Šrotýř, 2x Kusý, Štemberová
Sestava Berouna: Šimon - Hrabák, Halecký, Seidl, Křesťan, Tykal, Šrotýř, Štemberová, Kusý, Maulis, Davídek
HC Berounští Medvědi - Spartak Soběslav 3:4 (2:1, 0:1, 1:2)
Branky Berouna: 3x Kusý
Sestava Berouna: Šimon - Halecký, Marhoun, Hrabák Denis, Hrabák Daniel, Seidl, Křesťan, Štemberová, Kusý, Tykal, Davídek
Starší žáci:
HC Berounští Medvědi - SK Černošice 6:6 (4:4, 2:2, 0:0)
Branky Berouna: 3x Lojka, Heroudek, Hovorka, Michalovič
Sestava Berouna: Kolařík, Šlemar - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Lojka, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Bohata, Jieri, Makohus, Heroudek
PZ Kladno - HC Berounští Medvědi 5:6 (0:5, 4:0, 1:1)
Branky Berouna: Heroudek, Jieri, Štembera, Kotajný, 2x Lojka
Sestava Berouna: Šlemar - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Lojka, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Bohata, Jieri, Makohus, Heroudek
Mladší žáci:
HC Rakovník - HC Berounští Medvědi 4:7 (0:1, 2:1, 2:5)
Branky Berouna: 3x Yakouben J., Polák, Wagner, Zelinka, Sedlák
Sestava Berouna: Hrdlička - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben J., Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Zítek
HC Berounští Medvědi - HC Kobra Praha 10:3 (4:0, 3:1, 3:2)
Branky Berouna: 4x Yakouben J., 2x Yakouben F., Hovorka, Jonáš, 2x Wagner
Sestava Berouna: Hrdlička - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben J., Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Yakouben F., Zítek

9.1.2023 Výsledky z víkendu

Muži:
HC Berounští Medvědi - HC Příbram B 3:5 (0:2, 1:1, 2:2)
Branky Berouna: Halman, Mařík, Kyclt
Sestava Berouna: Vozdecký - Drda, Pína, Gebhart, Moška, Vacek, Liška, Matoušek, Kyclt, Mařík, Halman, Mikáska, Procházka, Hampl, Nejepsa, Skopový, Vetoshev

Junioři:
HC Meteor Třemošná - HC Berounští Medvědi 16:2 (5:0, 7:1, 4:1)
Branky Berouna: Hasman, Valeš
Sestava Berouna: Sklenář - Foltýn, Krasanovský, Valeš, Mužík, Hošek, Hasman, Vishneuski, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

HC Berounští Medvědi - SK Černošice 4:2 (2:0, 0:0, 2:2)
Branky Berouna: Vishneuski, 2x Hasman, Valeš
Sestava Berouna: Sklenář - Valeš, Mužík, Tišer, Kosina, Kastner, Hovorka, Hošek, Hasman, Vishneuski, Stronček, Šiller, Bělčík, Ruchař, Kříž

HC Berounští Medvědi - HC Příbram 7:4 (1:2, 2:0, 4:2)
Branky Berouna: 3x Hošek, Valeš, Hasman, Vishneuski, Mužík
Sestava Berouna: Sklenář - Bek, Valeš, Mužík, Hošek, Hasman, Vishneuski, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

Dorost:
HC Slovan Louny - HC Berounští Medvědi 7:5 (1:2, 3:2, 3:1)
Branky Berouna: 2x Šiller, Maulis, Kusý, Tišer
Sestava Berouna: Šimon, Foltýn - Novák, Kosina, Tišer, Kastner, Hovorka, Šiller, Šrotýř, Kusý, Davídek, Maulis, Halecký

9.třída:
HC Berounští Medvědi - IHC Králové Písek 3:12 (2:3, 0:5, 1:4)
Branky Berouna: 2x Maulis, Šrotýř
Sestava Berouna: Šimon - Hrabák Daniel, Hrabák Denis, Marhoun, Křesťan, Halecký, Mácha, Maulis, Jahelka, Šrotýř, Davídek, Kusý

Starší žáci:
Rytíři Kladno - HC Berounští Medvědi 7:5 (1:2, 5:1, 1:2)
Branky Berouna: Kotajný, 2x Štembera, Svatoš, Bohata
Sestava Berouna: Šlemar - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Lojka, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Bohata, Jieri, Makohus, Heroudek

Mladší žáci:
HC Berounští Medvědi - PZ Kladno 6:5 (3:1, 1:4, 2:0)
Branky Berouna: Wagner, Yakouben J., 2x Špaček,  2x Yakouben F.
Sestava Berouna: Hrdlička - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben J., Jonáš, Lorenz, Wagner, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Yakouben F., Zítek

HC Sparta Praha - HC Berounští Medvědi 5:9 (2:2, 1:4, 2:3)
Branky Berouna: 7x Yakouben J., Wagner, Sedlák
Sestava Berouna: Hrdlička - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben J., Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Zítek

 

18.12.2022 Víkendové výsledky

Muži:
SK Žižkov Praha - HC Berounští Medvědi 2:6 (1:2, 1:3, 0:1)
Branky Berouna: Skopový, Kyclt, Halman, Nejepsa, Mařík, Hampl
Sestava Berouna: Vozdecký - Gebhart, Krasanovský, Pína, Drda, Moška, Vacek, Hampl, Liška, Matoušek, Nejepsa, Skopový, Mařík, Ondráček, Halman, Procházka, Mikáska, Kyclt
Dorost:
HC Stadion Litoměřice - HC Berounští Medvědi 5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
Branka Berouna: Šiller
Sestava Berouna: Šimon - Novák A., Kosina, Šimon D., Novák, Kastner, Šiller, Šrotýř, Tišer, Kusý, Maulis, Hasman
9.třída:
HC Lev Benešov - HC Berounští Medvědi 4:5 pp (3:1, 0:1, 1:2 - 0:1)
Branky Berouna: 2x Maulis, 2x Šrotýř, Křesťan
Sestava Berouna: Šlemar - Novák, Marhoun, Hovorka, Hrabák Denis, Hrabák Daniel, Šrotýř, Křesťan, Maulis, Lojka, Seidl, Tykal, Davídek
Starší žáci:
HC Berounští Medvědi - SK Sršni Kutná Hora 9:5 (2:2, 1:1, 6:2)
Branky Berouna: 5x Kastner, Štembera, Mottl, Heroudek, Bohata
Sestava Berouna: Kolařík - Kastner, Švehla, Šimon, Mottl, Michalovič, Štembera, Svatoš, Yakouben, Kotajný, Hrdlička, Bohata, Jieri, Makohus, Heroudek, Wagner

12.12.2022 Víkendové výsledky

Muži:
HC Berounští Medvědi - HC Letci Letňany B 7:6 pp (1:2, 2:2, 3:2 - 1:0)
Branky Berouna: 3x Kyclt, 2x Hampl, 2x Vetoshev
Sestava Berouna: Vozdecký, Mrhálek - Švarc, Moška, Půlpán, Pína, Drda, Gebhart, Nejepsa, Kyclt, Vetoshev, Skopový, Halman, Mikáska, Liška, Hampl, Mařík, Procházka

Junioři:
HC Domažlice - HC Berounští Medvědi 8:2 (3:0, 1:1, 4:1)
Branky Berouna: Vishneuski, Hasman
Sestava Berouna: Sklenář - Kosinová, Bek, Valeš, Václavková, Mužík, Svatoš, Hasman, Vishneuski, Stronček, Bělčík, Kříž

HC Berounští Medvědi - HC Strakonice 10:3 (1:3, 7:0, 2:0)
Branky Berouna: 3x Hasman, Hošek, 3x Vishneuski, 2x Mužík, Valeš
Sestava Berouna: Sklenář - Bek, Krasanovský, Valeš, Mužík, Svatoš, Hošek, Hasman, Vishneuski, Bělčík, Kříž

Dorost:
HC Berounští Medvědi - HC Slovan Louny 6:10 (1:3, 5:4, 0:3)
Branky Berouna: 2x Tišer, 2x Šiller, Maulis, Šrotýř
Sestava Berouna: Šimon, Foltýn - Novák A., Kosina, Novák F., Kastner, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Tišer, Davídek, Csabo, Maulis

HC Berounští Medvědi - HC Mostečtí Lvi 6:4 (3:1, 1:3, 2:0)
Branky Berouna: 5x Šiller, Davídek
Sestava Berouna: Foltýn - Novák A., Kosina, Novák F., Kastner, Šiller, Šapovalivová, Kusý, Tišer, Davídek, Maulis, Cvikl

Starší žáci:
HC Lev Benešov - HC Berounští Medvědi 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
Branky Berouna: Štembera, Kotajný
Sestava Berouna: Šlemar - Kastner, Šimon, Luvák, Mottl, Lojka, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Bohata, Jieri, Yakouben

5.12.2022 Výsledky z víkendu

Muži:
HK Příbram 99 - HC Berounští Medvědi 1:11 (1:0, 0:5, 0:6)
Branky Berouna: Vacek, Mužík, Skopový, Kyclt, Moška, 2x Mařík, 2x Halman, Pína, Hampl
Sestava Berouna: Vozdecký, Mrhálek - Gebhart, Pína, Moška, Švarc, Drda, Mužík, Vacek, Skopový, Matoušek, Nejepsa, Mikáska, Mařík, Hampl, Procházka, Halman, Kyclt

Junioři:
HC Tábor - HC Berounští Medvědi 14:2 (3:1, 9:0, 2:1)
Branky Berouna: Hasman, Vishneuski
Sestava Berouna: Sklenář - Krasanovský, Valeš, Václavková, Mužík, Svatoš, Hasman, Vishneuski, Tišer, Bělčík, Ruchař, Kříž

HC Rokycany - HC Berounští Medvědi 11:1 (4:0, 6:0, 1:1)
Branka Berouna: Václavková
Sestava Berouna: Sklenář - Kosinová, Krasanovský, Valeš, Václavková, Mužík, Svatoš, Hasman, Vishneuski, Bělčík, Ruchař, Kříž

Dorost:
HC Pilsen Wolves - HC Berounští Medvědi 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
Branka Berouna: Kastner
Sestava Berouna: Foltýn - Novák A., Kosina, Novák F., Kastner, Hovorka, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Tišer, Davídek, Csabo, Maulis

9.třída:
HC Berounští Medvědi - HC Hvězda Praha 2:11 (2:3, 0:3, 0:5)
Branky Berouna: Kusý, Hrabák
Sestava Berouna: Šimon - Hrabák Daniel, Novák, Hrabák Denis, Kusý, Tykal, Seidl, Maulis, Křesťan, Šrotýř, Davídek

HC Meteor Třemošná - HC Berounští Medvědi 12:0 (3:0, 4:0, 5:0)
Sestava Berouna: Šimon - Marhoun, Kastner, Hrabák Denis, Hrabák Daniel, Halecký, Křesťan, Jahelka, Seidl, Tykal, Štembera, Mácha, Davídek

Starší žáci:
HC Berounští Medvědi - HC Rytíři Vlašim 5:4 (1:1, 1:2, 3:1)
Branky Berouna: Kastner, Štembera, 2x Kotajný, Hovorka
Sestava Berouna: Šlemar - Kastner, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Lojka, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Jieri, Makohus, Heroudek

Mladší žáci:
HC Berounští Medvědi - HK Kralupy n. Vltavou 7:9 (3:5, 2:2, 2:2)
Branky Berouna: 3x Yakouben F., Wagner, Yakouben J., Hošek, Hovorka
Sestava Berouna: Venkrbec - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben J., Zelinka, Wagner, Sedlák, Hovorka, Tichý, Yakouben F., Zítek

28.11.2022 Souhrn výsledků

Muži:
TJ Solopisky z.s. - HC Berounští Medvědi 2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
Branky Berouna: Mikáska, Halman, Hampl
Sestava Berouna: Vozdecký - Gebhart, Pína, Švarc, Vacek, Mužík, Nejepsa, Hampl, Procházka, Mikáska, Halman, Vetoshev, Matoušek, Kyclt, Skopový, Ondráček

Junioři:
HC Berounští Medvědi - HC Klatovy 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Branky Berouna: Stronček, Mužík
Sestava Berouna: Sklenář - Kosinová, Bek, Krasanovský, Václavková, Mužík, Svatoš, Hasman, Vishneuski, Stronček, Ruchař, Kříž

Dorost:
Mostečtí Lvi - HC Berounští Medvědi 4:1 (2:1, 0:0, 2:0)
Branka Berouna: Hovorka
Sestava Berouna: Foltýn - Novák A., Kosina, Novák F., Kastner, Hovorka, Hasman, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Davídek, Csabo, Maulis

HC Berounští Medvědi - HC Stadion Litoměřice 2:6 (0:2, 1:3, 1:1)
Branky Berouna: Šrotýř, Šapovalivová
Sestava Berouna: Foltýn - Novák, Kosina, Halecký, Kastner, Hovorka, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Tišer, Davídek, Csabo, Maulis

9.třída:
HC Berounští Medvědi - HC Příbram 9:13 (2:6, 4:4, 3:3)
Branky Berouna: 2x Šrotýř, 2x Maulis, 2x Kusý, Mácha, Jahelka, Davídek
Sestava Berouna: Šimon - Novák, Marhoun, Halecký, Hrabák, Seidl, Křesťan, Kusý, Mácha, Babiar, Maulis, Jahelka, Šrotýř, Davídek

Spartak Soběslav - HC Berounští Medvědi 6:2 (1:0, 5:1, 0:1)
Branky Berouna: Mácha, Křesťan
Sestava Berouna: Šimon - Hrabák, Novák, Jahelka, Křesťan, Mácha, Kusý, Seidl, Hrabák, Babiar, Davídek

Starší žáci:
Nymburský Lev z.s. - HC Berounští Medvědi 1:16 (1_6, 0:6, 0:4)
Branky Berouna: 4x Hovorka, 4x Štembera, 2x Kastner, 2x Lojka, Jieri, Mottl, Kotajný, Šimon
Sestava Berouna: Šlemar - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Lojka, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Jieri, Makohus, Heroudek, Dmitrovic

21.11.2022 Víkendové výsledky

Muži:
Tatran Sedlčany - HC Berounští Medvědi 6:5 po s.n. (3:2, 1:1, 1:1)
Branky Berouna: Skopový, Vacek, 2x Halman, Mařík
Sestava Berouna: Vozdecký, Sklenář - Gebhar, Půlpán, Pína, Drda, Moška, Vacek, Hampl, Ondráček, Procházka, Nejepsa, Skopový, Mařík, Matoušek, Halman, Vetoshev, Mikáska, Kyclt

Junioři:
HC Berounští Medvědi - HC Meteor Třemošná 2:18 (1:6, 1:5, 0:7)
Branky Berouna: 2x Krasanovský
Sestava Berouna: Sklenář - Kosinová, Bek, Krasanovský, Kosina, Mužík, Svatoš, Hasman, Vishneuski, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

9.třída:
IHC Králové Písek - HC Berounští Medvědi 4:2 (2:1, 0:0, 2:1)
Branky Berouna: Mácha, Novák
Sestava Berouna: Šimon - Hrabák, Novák, Halecký, Štemberová, Davídek, Tykal, Šrotýř, Jahelka, Mácha, Maulis, Křesťan

HC Příbram - HC Berounští Medvědi 3:8 (2:2, 1:4, 0:2)
Branky Berouna: 2x Šapovalivová, 4x Šrotýř, Davídek, Křesťan
Sestava Berouna: Šimon - Novák, Marhoun, Halecký, Hrabák, Šapovalivová, Davídek, Maulis, Šrotýř, Tykal, Křesťan

Starší žáci:
HC Berounští Medvědi - HC Junior Mělník 10:1 (4:0, 4:1, 2:0)
Branky Berouna: Kolařík - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Mottl, Lojka, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Jieri, Makohus, Heroudek

Mladší žáci:
HC LEV Slaný - HC Berounští Medvědi 9:7 (3:2, 1:2, 5:3)
Branky Berouna: 4x Yakouben, 3x Wagner
Sestava Berouna: Venkrbec - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben, Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Yakouben, Zítek

21.11.2022 Pondělní odpoledne patřilo dětem! Na zimním stadionu znovu proběhla náborová akce Týden hokeje!

Týden hokeje listopad 2022

Pondělní odpoledne 21.ledna opět patřilo na zimním stadionu v Berouně náborové akci malých hokejistů v rámci projektu Týden hokeje. Úspěšná akce se konala již po deváté a i tentokrát přitáhla velké množství zájemců o lední hokej. Každý z celkového počtu 15 příchozích obdržel hodnotný dárkový balíček. V jedné z hokejových kabin se před začátkem akce shromáždili všichni zájemci o náš národní sport se svými rodiči, ke kterým krátce promluvili trenéři a představitelé hokejového klubu Berounští Medvědi.

14.11.2022 Víkendové výsledky

Muži:
HC Kobra Praha B - HC Berounští Medvědi 4:3 po s.n. (2:2, 0:1, 1:0)
Branky Berouna: 2x Mikáska, Vetishev
Sestava Berouna: Vozdecký - Gebhart, Pína, Mužík, Drda, Vacek, Liška, Procházka, Nejepsa, Skopový, Matoušek, Mikáska, Vetoshev, Hampl, Kyclt

Junioři:
SK Černošice - HC Berounští Medvědi 8:2 (1:0, 2:0, 5:2)
Branky Berouna: Hasman, Vishneuski
Sestava Berouna: Sklenář - Kosinová, Bek, Valeš, Václavková, Mužík, Svatoš, Hošek, Hasman, Vishneuski, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

9.třída:
HC Berounští Medvědi - HC Lev Benešov 5:15 (1:4, 1:5, 3:6)
Branky Berouna: 2x Maulis, 2x Šrotýř, Seidl
Sestava Berouna: Šimon - Marhoun, Halecký, Hrabák Daniel, Šrotýř, Kusý, Maulis, Tykal, Seidl, Štemberová, Hrabák Denis

Starší žáci:
HC Berounští Medvědi - HK Kralupy n.Vltavou 3:14 (2:5, 0:5, 1:4)
Branky Berouna: 2x Štembera, Kotajný
Sestava Berouna: Šlemar - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Lojka, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Jieri, Makohus

Mladší žáci:
HC Berounští Medvědi - HC Rytíři Kladno 7:9 (2:2, 1:3, 4:4)
Branky Berouna: 6x Yakouben, Hošek
Sestava Berouna: Hdrlička, Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben, Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Zítek

7.11.2022 Souhrn víkendových zápasů

Muži:
HC Berounští Medvědi - HC TNP Praha 6:15 (1:1, 1:9, 4:5)
Branky Berouna: 2x Nejepsa, Halman, Pína, Půlpán, Ondráček
Sestava Berouna: Vozdecký, Mrhálek - Drda, Švarc, Vacek, Pína, Mužík, Gebhart, Půlpán, Vokurka, Liška, Nejepsa, Skopový, Procházka, Mikáska, Matoušek, Hampl, Ondráček, Moška, Vetoshev, Halman, Kyclt

Dorost:
HC Domažlice - HC Berounští Medvědi 0:5 (0:2, 0:2, 0:1)
Branky Berouna: Kosina, Kusý, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř
Sestava Berouna: Šimon - Novák, Kosina, Šimon D., Kastner, Halecký, Hovorka, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Tišer, Davídek, Csabo, Maulis

HC Berounští Medvědi - HC Příbram 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
Branky Berouna: Toms, Šapovalivová, Šiller
Sestava Berouna: Foltýn - Novák, Kosina, Toms, Kastner, Halecký, Hovorka, Hasman, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Tišer, Csabo, Pelikán, Cvikl

HC Berounští Medvědi - HC Rokycany 10:2 (4:0, 3:1, 3:1)
Branky Berouna: Šiller, 3x Hasman, 2x Tišer, Csabo, Davídek, Šapovalivová, Šimon
Sestava Berouna: Foltýn - Kosina, Toms, Kastner, Hovorka, Hasman, Šiller, Šapovalivová, Tišer, Davídek, Csabo

9.třída:
HC Hvězda Praha - HC Berounští Medvědi 11:1 (1:1, 7:0, 3:0)
Branky Berouna: Kusý
Sestava Berouna: Šimon - Hrabák, Halecký, Maulis, Seidl, Tykal, Štemberová, Kusý, Šrotýř, Jahelka, Hrdlička

HC Berounští Medvědi - HC Meteor Třemošná 1:8 (0:1, 0:5, 1:2)
Branky Berouna: Kusý
Sestava Berouna: Šimon - Hrabák, Marhoun, Halecký, Maulis, Seidl, Tykal, Štemberová, Kusý, Šrotýř, Jahelka, Hrdlička

Starší žáci:
HC Příbram - HC Berounští Medvědi

HK Kralupy n.Vltavou B - HC Berounští Medvědi 1:29 (0:8, 1:7, 0:14)
Branky Berouna: 6x Lojka, 4x Štembera, 3x Kotajný, 4x Yakouben J., 3x Heroudek, 4x Michalovič, 3x Hovorka, Jieri, Makohus
Sestava Berouna: Šlemar - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Bohata, Jieri, Heroudek

Mladší žáci:
HC Spartak Žebrák - HC Berounští Medvědi 17:3 (5:0, 8:0, 4:3)
Branky Berouna: Yakouben J., Hovorka, Zelinka
Sestava Berouna: Venkrbec - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben J., Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Zítek

30.10.2022 Výsledky posledních zápasů

Muži:
HC Rakovník - HC Berounští Medvědi 2:8 (1:3, 0:3, 1:2)
Branky Berouna: Mikáska, 2x Procházka, 2x Gebhart, Skopový, Halman Marek, Halman Michal
Sestava Berouna: Vozdecký - Švarc, Vacek, Drda, Pína, Gebhart, Moška, Vokurka, Skopový, Ondráček, Halman Marek, Procházka, Liška, Hampl, Matoušek, Halman Michal, Vetoshev, Mikáska, Kyclt

Junioři:
HC Berounští Medvědi - HC Rokycany 2:4 (2:1, 0:1, 0:2)
Branky Berouna: 2x Vishneuski
Sestava Berouna: Sklenář - Kosinová, Bek, Valeš, Václavková, Mužík, Svatoš, Vishneuski, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

HC Berounští Medvědi - HC Domažlice 1:20 (0:5, 0:8, 1:7)
Branky Berouna: Mužík
Sestava Berouna: Sklenář - Kosinová, Bek, Valeš, Václavková, Mužík, Svatoš, Hasman, Vishneuski, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

Dorost:
HC Berounští Medvědi - HC Spartak Žebrák 5:1 (3:0, 1:0, 1:1)
Branky Berouna: 3x Šapovalivová, 2x Šiller
Sestava Berouna: Foltýn - Novák, Kosina, Toms, Kastner, Halecký, Hovorka, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Tišer, Štemberová, Csabo, Pelikán, Cvikl

HC Strakonice - HC Berounští Medvědi 3:8 (1:3, 1:2, 1:3)
Branky Berouna: 2x Šapovalivová, 3x Šiller, Šrotýř, Štemberová, Kusý
Sestava Berouna: Foltýn - Novák, Kosina, Kastner, Hovorka, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Tišer, Štemberová, Csabo

9.třída:
HC Berounští Medvědi - Spartak Soběslav 3:13 (0:4, 1:5, 2:4)
Branky Berouna: 3x Maulis
Sestava Berouna: Šimon - Marhoun, Halecký, Hrabák, Babiar, Makohus, Seidl, Tykal, Jahelka, Maulis, Dmitrovic

Starší žáci:
HC Sparta Praha - HC Berounští Medvědi 5:4 (3:2, 1:2, 1:0)
Branky Berouna: 2x Štembera, 2x Kotajný
Sestava Berouna: Šlemar - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Bohata, Jieri, Heroudek

HC Berounští Medvědi - Rytíři Kladno 2:6 (0:2, 0:3, 2:1)
Branky Berouna: Štembera, Kastner
Sestava Berouna: Kolařík, Šlemar - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Jieri, Heroudek, Dmitrovic

Mladší žáci:
HC Hvězda Praha - HC Berounští Medvědi 6:8 (1:2, 1:5, 4:1)
Branky Berouna: 6x Yakouben J., Wagner, Zelinka
Sestava Berouna: Venkrbec - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben J., Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Yakouben, Zítek

HC Berounští Medvědi - SK Černošice 7:10 (2:4, 3:3, 2:3)
Branky Berouna: 7x Yakouben J.
Sestava Berouna: Hrdlička - Žáček, Hošek, Yakouben J., Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Zítek

24.10.2022 Výsledky našich družstev

Muži:
HC Cvočkaři Hořovice - HC Berounští Medvědi 6:3 (0:2, 2:1, 4:0)
Branky Berouna: Hampl, Procházka, Skopový
Sestava Berouna: Vozdecký - Švarc, Vacek, Drda, Pína, Gebhart, Moška, Vokurka, Skopový, Ondráček, Nejepsa, Procházka, Hampl, Matoušek, Halman, Vetoshev, Mikáska, Kyclt

Junioři:
HC Klatovy - HC Berounští Medvědi 7:8 (2:3, 2:0, 3:4)
Branky Berouna: Vishneuski, 2x Hasman, 2x Mužík, 2x Hošek, Valeš
Sestava Berouna: Sklenář - Kosinová, Bek, Hošek, Krasanovský, Valeš, Václavková, Mužík, Svatoš, Hasman, Vishneuski, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

HC Lední medvědi Pelhřimov - HC Berounští Medvědi 5:9 (3:3, 1:5, 1:1)
Branky Berouna: 2x Hasman, 4x Hošek, 3x Valeš
Sestava Berouna: Sklenář - Kosinová, Bek, Hošek, Valeš, Václavková, Mužík, Svatoš, Hasman, Vishneuski, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

Dorost:
HC Pilsen Wolves - HC Berounští Medvědi 3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
Branky Berouna: Šrotýř, Šiller
Sestava Berouna: Šimon - Novák, Kosina, Kastner, Halecký, Hovorka, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Tišer, Davídek, Štemberová, Csabo, Maulis

Starší žáci:
HC Berounští Medvědi - HC Com-Sys Říčany 6:4 (2:0, 1:1, 3:3)
Branky Berouna: Jieri, 2x Svatoš, Heroudek, Kotajný, Štembera
Sestava Berouna: Kolařík, Šlemar - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Lojka, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Jieri, Heroudek, Dmitrovic

Mladší žáci:
HC Berounští Medvědi - HC Příbram 4:4 (1:1, 1:2, 2:1)
Branky Berouna: 3x Yakouben, Wagner
Sestava Berouna: Hrdlička - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben, Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Yakouben, Zítek

17.10.2022 Souhrn víkendových výsledků

Muži:
HC Berounští Medvědi - SK Černošice B 13:3 (6:3, 2:0, 5:0)
Branky Berouna: 4x Nejepsa, 4x Halman Michal, 2x Vacek, 2x Matoušek, Švarc
Sestava Berouna: Mrhálek - Švarc, Drda, Pína, Gebhart, Moška, Vacek, Skopový, Matoušek, Vetoshev, Hampl, Ondráček, Hampan Michal, Halman Marek, Mikáska, Nejepsa

Junioři:
HC Berounští Medvědi - HC DDM Č.Budějovice 3:2 (1:0, 2:2, 0:0)
Branky Berouna: 2x Valeš, Hošek
Sestava Berouna: Sklenář - Kosinová, Bek, Hošek, Valeš, Svatoš, Hasman, Vishneuski, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

Dorost:
HC Berounští Medvědi - HC Domažlice 16:0 (5:0, 8:0, 3:0)
Branky Berouna: 5x Šapovalivová, 6x Šiller, 3x Hasman, Šrotýř, Tišer
Sestava Berouna: Foltýn - Novák, Kosina, Tišer, Kastner, Hovorka, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Davídek, Hasman

HC Berounští Medvědi - HC Klatovy 10:2 (2:1, 3:0, 5:1)
Branky Berouna: 6x Šiller, Šapovalivová, Davídek, Hovorka, Pelikán
Sestava Berouna: Foltýn - Novák, Kosina, Krämer, Tišer, Toms, Kastner, Hovorka, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Davídek, Pelikán, Cvikl

9.třída:
HC Berounští Medvědi - IHC Králové Písek 7:10 (0:1, 4:5, 3:4)
Branky Berouna: Hrdlička, 2x Mácha, Seidl, 2x Jahelka, Maulis
Sestava Berouna: Šimon - Štemberová, Marhoun, Halecký, Hrabák, Seidl, Jahelka, Maulis, Babiar, Mácha, Hrdlička

Starší žáci:
HC Spartak Žebrák - HC Berounští Medvědi 4:16 (0:3, 3:9, 1:4)
Branky Berouna: 5x Štembera, Kotajný, 2x Svatoš, 2x Lojka, 3x Mottl, Bohata, Kastner, Smola
Sestava Berouna: Kolařík, Šlemar - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Lojka, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Bohata, Jieri, Makohus, Heroudek, Dmitrovic

Mladší žáci:
HC Kobra Praha - HC Berounští Medvědi 10:5 (3:1, 2:2, 5:2)
Branky Berouna: 2x Yakouben J., Polák, 2x Wagner
Sestava Berouna: Venkrbec - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben, Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Zítek

10.10.2022 Víkendové výsledky

Muži:
HC Hvězda Kladno - HC Berounští Medvědi 2:5 (0:0, 1:2, 1:3)
Branky Berouna: 2x Halman, Švarc, Mikáska, Matoušek
Sestava Berouna: Vozdecký - Švarc, Drda, Pína, Gebhart, Moška, Vacek, Skopový, Obdráček, Vetoshev, Hampl, Liška, Halman, Matoušek, Mikáska, Nejepsa

Junioři:
HC Meteor Třemošná - HC Berounští Medvědi 22:0 (7:0, 9:0, 6:0)
Sestava Berouna: Sklenář - Bek, Hošek, Valeš, Václavková, Svatoš, Hasman, Vishneuski, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

HC Berounští Medvědi - HC Příbram 3:5 (3:0, 0:5, 0:0)
Branky Berouna: 2x Hasman, Hošek
Sestava Berouna: Sklenář - Bek, Hošek, Valeš, Václavková, Svatoš, Hasman, Vishneuski, Bělčík, Ruchař, Kříž

Dorost:
HC Berounští Medvědi - HC Strakonice 10:0 (3:0, 4:0, 3:0)
Branky Berouna: 2x Toms, Kastner, Kusý, 2x Šiller, 2x Šrotýř, Štemberová, Šapovalivová
Sestava Berouna: Foltýn - Hovorka, Novák A., Kosina, Toms, Tišer, Štemberová, Kastner, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Csabo, Maulis

HC Rokycany - HC Berounští Medvědi 4:10 (1:3, 2:3, 1:4)
Branky Berouna: 3x Šiller, Tišer, Štemberová, Kusý, Kastner, 2x Šapovalivová, Šrotýř
Sestava Berouna: Foltýn - Novák, Kosina, Hovorka, Tišer, Štemberová, Kastner, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Kusý, Csabo, Maulis

9.třída:
HC Berounští Medvědi - HC Meteor Třemošná 2:14 (2:3, 0:4, 0:7)
Branky Berouna: Maulis, Seidl
Sestava Berouna: Šimon - Halecký, Kastner, Marhoun, Maulis, Jahelka, Babiar, Seidl, Tykal, Kusý, Mácha, Lojka

Starší žáci:
HC Kralupy n.Vltavou - HC Berounští Medvědi 9:2 (3:0, 4:2, 2:0)
Branky Berouna: Michalovič, Bohata
Sestava Berouna: Šlemar, Kolařík - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Mottl, Lojka, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Bohata, Jieri, Makohus, Heroudek

Mladší žáci:
HC Berounští Medvědi - HC Rakovník 9:6 (3:2, 4:1, 2:3)
Branky Berouna: 5x Yakouben J., Hovorka, 2x Wagner, Yakouben F.
Sestava Berouna: Venkrbec - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben J., Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Yakouben F., Zítek

 

3.10.2022 Výsledkový servis

Muži:
HC Berounští Medvědi - HC Buldoci Neratovice 9:5 (6:0, 2:1, 1:4)
Branky Berouna: 4x Halman, 2x Hampl, Matoušek, Vacek, Vetoshev
Sestava Berouna: Vozdecký, Mrhálek - Gebhart, Vacek, Pína, Drda, Moška, vokurka, Vetoshev, Ondráček, Hampl, Liška, Skopový, Matoušek, Halman, Nejepsa

Junioři:
HC Berounští Medvědi - SK Černošice 1:8 (0:1, 1:1, 0:6)
Branka Berouna: Valeš
Sestava Berouna: Čejda, Sklenář - Behk, Hošek, Krasanovský, Valeš, Václavková, Mužík, Svatoš, Hasman, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

HC Střelci J.Hradec - HC Berounští Medvědi 8:0 (1:0, 5:0, 2:0)
Sestava Berouna: Čejda, Sklenář - Bek, Hošek, Valeš, Václavková, Mužík, Svatoš, Stronček, Bělčík, Ruchař, Kříž

Dorost:
HC Příbram - HC Berounští Medvědi 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
Branky Berouna: Šiller, Hasman, Csabo
Sestava Berouna: Foltýn - Hovorka, Novák, Kosina, Kastner J., Šiller, Šapovalivová, Bělčík, Csabo, Maulis, Hasman

HC Spartak Žebrák - HC Berounští Medvědi 5:6 po s.n. (0:3, 4:0, 1:2 - 0:0)
Branky Berouna: 2x Hasman, Novák, F. Šiller, Hovorka - rozh.nájezd Hasman
Sestava Berouna: Foltýn - Hovorka, Novák A., Kosina, Novák F., Tišer, Kastner J., Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Csabo, Hasman

9.třída:
Rytíři Kladno - HC Berounští Medvědi 23:2 (9:0, 5:2, 9:0)
Branky Berouna: Maulis, Šapovalivová
Sestava Berouna: Šimon - Novák, Štemberová, Halecký, Maulis, Šrotýř, Jahelka, Tykal, Šapovalivová, Mácha, Seidl

HC Kobra Praha - HC Berounští Medvědi 8:6 (3:1, 3:1, 2:4)
Branky Berouna: 2x Kusý, Babiar, 2x Šrotýř, Maulis
Sestava Berouna: Šimon - Novák, Štemberová, Halecký, Marhoun, Maulis, Babiar, Seidl, Šrotýř, Tykal, Jahelka, Mácha, Kusý

HC Berounští Medvědi - HC Hvězda Praha 0:14 (0:5, 0:2, 0:7)
Sestava Berouna: Šimon - Halecký, Štemberová, Kastner O., Marhoun, Maulis, Kusý, Jahelka, Seidl, Tykal, Babiar, Mácha, Lojka O.

Starší žáci:
Rytíři Kladno - HC Berounští Medvědi 13:4 (2:1, 9:2, 2:1)
Branky Berouna: Heroudek, Mottl, Kotajný, Lojka
Sestava Berouna: Šlemar - Švehla, Šimon, Mottl, Lojka, Štembera, Svatoš, Kotajný, Hrdlička, Bohata, Jieri, Makohus, Heroudek

HC Berounští Medvědi - HK Kralupy n. Vltavou 14:2 (4:1, 7:1, 3:0)
Branky Berouna: 2x Heroudek, Kotajný, 3x Lojka O., 5x Štembera, Kastner O., Hrdlička, Bohata
Sestava Berouna: Kolařík - Kastner O., Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Lojka O., Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Bohata, Jieri, Makohus, Heroudek

HC Berounští Medvědi - HC Příbram 8:6 (4:5, 1:0, 3:1)
Branky Berouna: 2x Yakouben, 2x Hrdlička, 2x Kotajný, Wagner, Štembera
Sestava Berouna: Kolařík, Šlemar - Švehla, Šimon, Mottl, Yakouben, Wagner, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Bohata, Jieri, Makohus, Heroudek 

Mladší žáci:
PZ Kladno - HC Berounští Medvědi 17:9 (7:3, 6:2, 4:4)
Branky Berouna: 5x Yakouben, 3x Wagner, Hovorka
Sestava Berouna: Venkrbec - Kastner V., Žáček, Hošek, Yakouben, Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Hubinger, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Zítek

 

26.9.2022 Víkendové výsledky

Muži:
HC Příbram B - HC Berounští Medvědi 4:2 (1:1, 3:0, 0:1)
Branky Berouna: Nejepsa, Matoušek
Sestava Berouna: Mrhálek - Vokurka, Vacek, Pína, Krasanovský, Liška, Matoušek, Vetoshev, Halman, Skopový, Mikáska, Ondráček, Hampl, Moška, Gebhart, Nejepsa

Junioři:
HC Domažlice - HC Berounští Medvědi 3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
Branky Berouna: Kříž, Krasanovský, 2x Hošek
Sestava Berouna: Sklenář - Bek, Hošek, Krasanovský, Valeš, Václavková, Mužík, Svatoš, Hasman, Bělčík, Ruchař, Kříž

Dorost:
HC Klatovy - HC Berounští Medvědi 3:5 (2:1, 1:3, 0:1)
Branky Berouna: 2x Hasman, 2x Šiller, Šapovalivová
Sestava Berouna: Šimon, Foltýn - Novák, Kosina, Toms, Štemberová, Kastner, Halecký, Hovorka, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Bělčík, Csabo, Maulis, Hasman

HC Berounští Medvědi - HC Pilsen Wolves 2:4 (2:1, 0:3, 0:0)
Branky Berouna: Csabo, Šapovalivová
Sestava Berouna: Foltýn - Novák, Kosina, Toms, Štemberová, Kastner, Halecký, Hovorka, Šiller, Šapovalivová, Šrotýř, Bělčík, Csabo, Maulis, Hasman

Starší žáci:
HC Berounští Medvědi - HC Sparta Praha 1:13 (0:2, 1:9, 0:2)
Branka Berouna: Kotajný
Sestava Berouna: Šlemar, Kolařík - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Lojka, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Bohata, Jieri, Makohus, Heroudek

Mladší žáci:
HC Smíchov 1913 - HC Berounští Medvědi 4:14 (0:6, 2:5, 2:3)
Branky Berouna: 5x Wagner, 2x Yakouben J., 2x Yakouben F., 2x Hošek, Žáček, Hovorka, Špaček
Sestava Berouna: Hrdlička - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben J., Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Hubinger, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Yakouben F., Zítek

 

18.9.2022 Souhrn víkendových výsledků

A-tým muži:
HC Berounští Medvědi - HK Příbram 99 6:5 (2:2, 2:2, 2:1)
Branky Berouna: Mikáska, Hampl, 2x Nejepsa, Matoušek, Gebhart
Sestava Berouna: Vozdecký - Vokurka, Vacek, Pína, Drda, Liška, Matoušek, Vetoshev, Halman, Skopový, Mikáska, Ondráček, Hampl, Moška, Gebhart, Nejepsa

Mladší žáci:
HC Berounští Medvědi - HC Sparta Praha 5:19 (2:8, 2:5, 1:6)
Branky Berouna: 3x Wagner, 2x Yakouben J.
Sestava Berouna: Venkrbec - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben J., Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Hubinger, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Yakouben F., Zítek

9.třída:
HC Berounští Medvědi - HC Pilsen Wolves 0:17 (0:6, 0:5, 0:6)
Sestava Berouna: Šimon - Novák, Marhoun, Štemberová, Halecký, Hrabák, Maulis, Šrotýř, Babiar, Jahelka, Šapovalivová, Mácha, Seidl, Tykal, Kusý

Starší žáci:
HC Com-Sys Říčany - HC Berounští Medvědi 11:2 (4:1, 3:1, 4:0)
Branky Berouna: Lojka, Kotajný
Sestava Berouna: Šlemar - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Lojka, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Bohata, Jieri, Makohus, Heroudek

12.9.2022 A-tým na úvod doma zdolal Solopisky!

HC Berounští Medvědi - TJ Sokol Solopisky 7:5 (5:3, 0:1, 2:1)
Branky Berouna: 3x Procházka, Hampl, Halman, Vacek, Skopový
Sestava Berouna: Vozdecký - Pína, Vacek, Drda, Skopový, Ondráček, Vetoshev, Procházka, Halman, Liška, Mikáska, Matoušek, Hampl, Moška, Gebhart, Nejepsa

12.9.2022 O víkendu se konečně rozběhly hokejové soutěže!

9.třída:
HC Škoda Plzeň - HC Berounští Medvědi 26:2 (11:0, 8:1, 7:1)
Branky Berouna: Mácha, Kusý
Sestava Berouna: Šimon - Novák, Štemberová, Hrabák, Halecký, Babiar, Seidl, Šrotýř, Jahelka, Kusý, Maulis, Tykal

Mladší žáci:
HK Kralupy n.Vltavou - HC Berounští Medvědi 3:17 (2:8, 0:4, 1:5)
Branky Berouna: 7x Wagner, 10x Yakouben J.
Sestava Berouna: Hrdlička - Kastner, Žáček, Hošek, Yakouben J., Zelinka, Jonáš, Lorenz, Wagner, Hubinger, Sedlák, Hovorka, Tichý, Špaček, Polák, Ježek, Yakouben F., Zítek

Starší žáci:
HC Berounští Medvědi - HC Spartak Žebrák 11:3 (1:0, 7:2, 3:1)
Branky Berouna: 3x Svatoš, Lojka, 2x Kotajný, 2x Štembera, Hrdlička, Hovorka, Heroudek
Sestava Berouna: Šlemar - Kastner, Švehla, Šimon, Hovorka, Lucák, Mottl, Michalovič, Štembera, Svatoš, Smola, Kotajný, Hrdlička, Bohata, Jieri, Makohus, Heroudek

 

Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-127