Rychlý kontakt

Berounští Medvědi z.s.

Česká 47/3

266 01 Beroun-Centrum

E-mail: kancelar@medvedi.cz

Účet č.: 0361493349/0800

 

Datová schránka: 55weue2

 

Šéftrenér mládeže:

Petr Třinecký

Tel.: 724 992 826

 

Sekretář klubu:

Míla Třinecká

Tel.: 724 340 454

E-mail: mila.t@centrum.cz

 

msmt

 

facebook

anaweb logo
hrosikovo
cms media logo
berounský deník
Úvodní strana
Berounští Medvědi z.s.

A-tým Medvědů má za sebou premiéru v Pražském přeboru!

2.kolo: HCBM - HC TNP 1:11

Tým mužů hokejového klub Berounští Medvědi nastoupil v sobotu na berounském zimním stadionu po šesti letech do mistrovského utkání hraného v rámci Pražského přeboru. Medvědi doma na úvod přivítali největšího favorita celé soutěže, tým HC TNP Praha, který obhajuje loňské i předloňské vítězství v soutěži a v prvním kole letošního ročníku nadělil svému předchozímu soupeři 20 branek. V Berouně ale před neuvěřitelnou diváckou kulisou čelil obětavému výkonu rychle bruslících Medvědů, jejichž tým je složen z odchovanců místního klubu a nastoupilo do něj i pět juniorů. Nejzkušenějšího hráče tak Medvědi měli v brance, kde se výborným výkonem prezentoval Roman Hrubeš, který před mnoha lety chytal za Medvědy i v první lize.

 

Beroun svého soupeře překvapil výborným bruslením a rychlým napadáním, což o mnoho let starším a vyzrálejším hokejistům soupeře činilo problémy. Oba celky měli v první dvacetiminutovce několik šancí, ale do šaten se šlo za bezbrankového stavu. Hned v úvodu druhé části se hosté po pěkné teči Mišnera prosadili a to je uklidnilo. I přesto ale mohli Medvědi vyrovnat, když nedokázali velký závar před soupeřovou brankou po chybě hostujícího gólmana přetavit v branku. Do konce třetiny tak dvakrát udeřili hosté, kteří dokázali využít i jednu z přesilových her. Ve třetí části už soupeř na ledě dominoval a nekompromisně zkušeně potrestal téměř všechny hrubky našich nezkušených hráčů. I přesto se ale Berounu podařilo vstřelit premiérový gól, o který se postaral Richard Liška po spolupráci s po celý zápas velmi aktivním Michalem Halmanem. Konečné skóre 1:11 je tam možná přes množství šancí, které si Beroun vytvořil až příliš kruté, ale kluci na ledě odvedli bojovný a nadšený výkon, který je příslibem do dalších utkání.

Je potřeba pochválit také fanoušky, kterých se v hledišti sešlo zhruba 200 a kteří svému týmu vytvořili skvělé podmínky a zcela jistě to byli i oni, kdo se podílel na obětavém výkonu domácího celku, za což jim patří velký dík!

HC Berounští Medvědi - HC TNP Praha 1:11 (0:0, 0:3, 1:8)
Branka Berouna: Liška (Halman)
Sestava Berouna: Hrubeš - Vacek, Pína, Koštoval, Gebhart, Hrabár, Taliján, Halman, Pecka, Nejepsa, Čelikovský, Procházka, Moška, Liška, Půlpán

 

28.9.2019
2.kolo: HCBM - HC TNP 1:11 2.kolo: HCBM - HC TNP 1:11 2.kolo: HCBM - HC TNP 1:11 2.kolo: HCBM - HC TNP 1:11 2.kolo: HCBM - HC TNP 1:11 2.kolo: HCBM - HC TNP 1:11 2.kolo: HCBM - HC TNP 1:11