Rychlý kontakt

Berounští Medvědi z.s.

Česká 47/3

266 01 Beroun-Centrum

E-mail: kancelar@medvedi.cz

Účet č.: 0361493349/0800

 

Datová schránka: 55weue2

 

Šéftrenér mládeže:

Petr Třinecký

Tel.: 724 992 826

 

Sekretář klubu:

Míla Třinecká

Tel.: 724 340 454

E-mail: mila.t@centrum.cz

 

msmt

 

facebook

anaweb logo
hrosikovo
cms media logo
berounský deník
Úvodní strana
Berounští Medvědi z.s.

Dopis hráčům a rodičům HC BM

Vážení rodiče a hráči HC Berounští Medvědi,
 
pevně doufáme, že jste všichni zdrávi a stejně tak i Vaši nejbližší. Chtěli bychom Vám touto cestou částečně přiblížit současnou situaci v našem klubu a přinést Vám tak odpovědi na některé Vaše otázky.
 
Všichni jsme již čtvrtý týden v nouzovém stavu, který naše vláda v ČR zavedla. Tuto skutečnost samozřejmě nemohl nikdo z nás předpovídat a ovlivnit, natož se na ni dopředu připravit. Jak náš klub, tak i Vy nepochybně řešíte každodenní ekonomické i organizační problémy související s aktuální situací. A proto se myslíme sluší hned úvodem uvést, že si velice vážíme současné podpory a přístupu všech našich hráčů a jejich rodičů.
 
Vzhledem k tomu, že není možno organizovat kolektivní sportovní činnost, byli jsme nuceni přistoupit k úpravám zaběhnutých tréninkových jednotek a využívat metodu bezkontaktního tréninku hráčů. Trenéři jednotlivých kategorií po neočekávaném ukončení sezóny a následné krátké pauze připravili nové tréninkové plány pro své svěřence. Tyto probíhají formou moderních technologií a dostupných aplikací. Jak trenéři, tak hráči se s novou formou tréninků učí pracovat a tréninky probíhají buď v domácím podmínkách nebo samostatně v přírodě. Důležitou informací je, že trenéři jsou finančně ohodnoceni za všechna dosavadní období až do konce března a není ze strany klubu žádného nedoplatku. 
 
Nikoliv nepodstatnou otázkou této doby jsou platby klubových příspěvků. Tyto se platí rovnoměrně 11 měsíců, a to od srpna do konce června. Vzhledem k nestandardní situaci, nabízíme možnost platby za duben v poloviční výši. Doufáme, že to bude vstřícný krok pro všechny, kdo jej nyní potřebují. Pokud se vyskytnou i mimořádné sociální případy, jsme připraveni je řešit. Další měsíce se poté budou řídit aktuálními možnostmi k tréninku hráčů.
 
Současné podmínky jsou výzvou i pro všechny zaměstnance klubu. Jelikož nelze přesně predikovat, kdy se chod klubu, a především zimního stadionu vrátí do režimu před pandemií koronaviru, provedli jsme řadu úsporných opatření.
 
Přesto, že je pro všechny nyní situace nelehká, výše popsané ukazuje, že připravujeme klub na novou sezónu 2020/21. Všichni se už těšíme na klasickou hokejovou sezónu a věříme, že se tak stane co nejdříve. Do té doby se všichni opatrujte.
 
S úctou a přáním především pevného zdraví
 
Trenéři, zaměstnanci a vedení HC Berounští Medvědi

 

9.4.2020